Pasaules līmeņa elitārajā dzīvojamajā kompleksā Jūrmalā „KADO KARIM” teju puse – 10 no 23 dzīvokļiem – ir atraduši savus saimniekus. Turklāt pabeigti, apskatāmi un iegādei pieejami ir arī pieci jauni premium klases dzīvokļi, tostarp arī pilnībā mēbelētais demo dzīvoklis. Dzīvokļi izveidoti, piemērojoties visprasīgāko klientu prasībām pēc augstākās klases īpašumiem.
 
Projekta “KADO KARIM” koncepta pamatā ir vēlme apmierināt pat visprasīgākos un izsmalcinātākos pircējus, kuriem nekustamais īpašums ir vieta komfortablai dzīvei, uzsver projekta pārstāvis Andris Litiņš.  „Ieklausoties mūsu sadarbības partnera „Latvia Sotheby’s International Realty” ieteikumos un pieredzē, bijām gatavi piemēroties jaunajām klientu prasībām pēc augstākās klases īpašumiem, tostarp pielāgojot apartamentu ērtības un izmērus konkrētām klientu vēlmēm. Savstarpējās sadarbības ietvaros tika pārplānoti un pārbūvēti luksus klases dzīvokļi ar ļoti kvalitatīvu apdari, kas tagad pieejami tirgū. Tas nozīmē, ka tagad „KADO KARIM” komplekss klientiem piedāvā plašu mājokļu izvēli: kompaktus dzīvokļus ar pilnu apdari, dzīvokļus ar  “pelēko apdari”, kurus klients var izveidot pēc savām iecerēm, kā arī lielākas platības dzīvokļus ar atvērto plānojumu,” stāsta A. Litiņš.

Dzīvokļi izveidoti atbilstoši pašlaik platības ziņā pieprasīto premium mājokļu standartiem. Ēku kompleksa otrajā stāvā ir izveidoti pieci dzīvokļi ar pilnu apdari. Trīs dzīvokļu platība ir ap 100 m2, bet divi dzīvokļi ir plašāki: aptuveni 200 m2 lieli. Katrā no dzīvokļiem ir divas guļamistabas, divi sanitārie mezgli, plašas virtuves un viesistabas. Katram no tiem ir arī savs balkons. Dzīvokļus pārplānojot, tika ņemts vērā arī tas, lai tie būtu gaiši un dienas gaismas pilni.

Dzīvokļu jauno dizainu veidojusi biroja Agnes Rudzite Interiors” komanda radošās direktores Agneses Rudzītes vadībā. Interjers veidots viegls, gaisīgs, poētisks un harmonisks, pielāgojot to ēkas ārējam dizainam, lai viss iekļautos kopējās koncepcijas ietvaros. Tā akcentē to, ka šī projekta dzīvokļi atrodas pie jūras, kūrortpilsētā un ka šeit ir jūra, smiltis un mežs. Tāpēc dzīvokļos izmantots arī pēc iespējas vairāk dabīgu materiālu – Baltijas ozolkoks, travertīns, kura akmens struktūra atgādina smiltis un smilšu viļņus, kā arī stikls u.c. materiāli.

„„KADO KARIM” dzīvokļu pircēju ieguvums ir tas, ka šajā mūsdienīgajā projektā, kas vizuāli atšķiras no pārējiem Jūrmalas luksusa klases namiem, var iegādāties piecus platību ziņā kompaktākus dzīvokļus. Taču tajā pašā laikā tie ir komfortabli un dizaina ziņā ļoti īpaši un interesanti. Pašlaik kūrortpilsētas premium dzīvokļu tirgū tik plaša piedāvājuma, kad klientam ir pieejami gan dzīvokļi ar pilnu apdari, gan arī platības ziņā lieli dzīvokļi ar pelēko apdari, kurus var iekārtot pēc savām vajadzībām, nav. „KADO KARIM” ekskluzivitāti apliecina ne tikai dzīvokļu kvalitāte un oriģinalitāte, bet arī projekta atrašanās vieta – pašā Jūrmalas sirdī, kur no rīta, malkojot kafiju vai tēju uz sava dzīvokļa balkona, var sajust tepat esošās jūras brīzi un priežu meža šalkoņu,” norāda „Latvia Sotheby’s International Realty” vecākā pārdošanas konsultante Līga Kohtanena.

Četros dzīvokļos ir pilna apdare, bet tie nav mēbelēti, lai jaunie īpašnieki tos var aprīkot pēc saviem ieskatiem vai arī izmantot biroja „Agnes Rudzite Interiors” sagatavotos risinājumus.
Dzīvokļos ir iebūvētas virtuves. Visos dzīvokļos ieklāts augstvērtīgais Itālijas ražotāja Listone Giordano” dabīga ozola parkets. Mājinieku drošībai – Itālijas ražotāja Albed” dizainētas Flush hinged” tipa durvis, kas komplektētas ar Itālijas ražotāja Olivari” durvju rokturiem. Sanitārajos mezglos ierīkotas ar elektrību apsildāmas Devi” siltās grīdas un ieklātas itāļu ražotāja 41zero42” flīzes, kā arī ir Itālijas ražotāja  Fantini” maisītāji un itāļu Flaminia” vai  spāņu ražotāja, kas pazīstams ar augstvērtīgu roku darbu, – Inbani” izlietnes un vannas istabas mēbeles.

Savukārt piektais – demo dzīvoklis 110 m2 platībā ir pilnībā sagatavots dzīvošanai. Demo dzīvoklī līdztekus četru pabeigto dzīvokļu apdarē izmantotajiem materiāliem ir arī mēbeles no franču zīmola Ligne Roset”, kas savu pieredzi augstvērtīgu mēbeļu ražošanā ir uzkrājis jau kopš 1860. gada. Tajā var redzēt arī šī ražotāja ilggadējā sadarbības partnera – slavenā franču dizainera Pjēra Poleina (Pierre Paulin) sofas un krēslus, ko viņš radīja 20.gs. 50.gados speciāli Elizejas pilij. Apgaismojumā izmantotas Artemide” sienas lampas, spāņu ražotāja Vibia” griestu lampas un franču dizaineru Ligne Roset” Nani grīdas lampa. Demo dzīvoklī ierīkots arī Planika” bioetanola kamīns, kurā izmantota BEV tehnoloģija, kad bioetanola tvaiks deg tīri un efektīvi.

Demo dzīvoklī noskaņu rada mākslinieka Anatolija Šandurova oriģināldarbi, kas radīti speciāli šim interjeram. Mākslinieks kopš 2016. gada ir asociētais profesors Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedrā. Viņš piedalījies daudzās grupu un personālizstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs. Viņa darbi ir apskatāmi tādās publiskajās kolekcijās kā Vindzoras pils Karaliskā mākslas kolekcijā (Lielbritānija) un A.S.Puškina Valsts mākslas muzeja kolekcijā Maskavā (Krievijā).

Dzīvokļu pārbūves projektu vadīja un būvuzraudzību veica pieredzējušie un profesionālie kompānijas “Būvuzraugi LV” eksperti. „KADO KARIM” ekskluzīvi sadarbojas ar premium klases nekustamo īpašumu uzņēmumu „Latvia Sotheby’s International Realty”, kas projekta ietvaros gan konsultē par pašlaik tirgū esošajām augstākās klases īpašumu tendencēm un pircēju vēlmēm, t.sk. telpu pielāgošanā individuālām prasībām, gan arī palīdz nodrošināt potenciālo klientu piesaisti un popularizē unikāla dizaina un mākslas sintēzē radīto projektu vietējā un starptautiskā tirgū.