Latvia Sotheby’s International Realty ar patiesu prieku izziņo mājokļu tirdzniecības uzsākšanu  projektā KAIGAN VILLAS – elitārā privātmāju ciematā Spuņciemā! Pateicoties ekskluzīvajiem būvniecības materiāliem un modernajām tehnoloģijām, kas nodrošina energoefektivitāti,  ilgtspējību un dabai pietuvinātu dzīvesveidu, KAIGAN VILLAS projekts tiek sevišķi augstu novērtēts klientu vidū.

Kaigan, kas japāņu valodā nozīmē krasts, precīzi atspoguļo mūsdienīgo, augstas kvalitātes un minimālisma stilā ieturēto projektu. Privātmāju ciemats atrodas harmoniskā, dabas burvības ieskautā vietā, turklāt starp diviem krastiem – straujās Lielupes lokiem un Babītes ezera mierpilno, saules gaismā mirdzošo ūdens virsmu. Līdz ar to KAIGAN VILLAS ir izceļams kā lielisks piemērs saskanīgai mijiedarbībai starp svaigu un atslābinošu apkārtējās dabas vidi un izcilu dzīves telpu, kas projekta iedzīvotājiem sniegs paaugstinātu komforta sajūtu, mūsdienu ikdienas ritmam atbilstošu tehnoloģiju pieejamību, un pats galvenais – neizmērojamu labsajūtu.

Modernais projekts sastāv no 26 plašām privātmājām, kuru būvniecības pamatvērtības veido ilgtspējība, estētiska apkārtējā vide, privātums un maksimālu ērtību nodrošinājums. Katra privātmāja ir pārdomāti izvietota apjomīgajā zemes gabalā, garantējot plašuma, privātuma un brīvības sajūtu ikvienam ciemata iemītniekam. Ēku fasādes dizains lieliski saplūst ar apkārtējo dabu – bēšās, dabiskās krāsas jumti un kastaņbrūnās sienas kalpo kā izcils, saskanīgs bagātinājums tuvumā esošajām slaidajām priedēm, maigi čalojošajai Lielupei un zaļajiem augiem, kas zeļ pat uz mājokļu jumtiem.

KAIGAN VILLAS ēku nevainojamais interjers iedzīvotājiem nodrošina ne tikai patīkamu estētisko baudījumu, bet arī augstākās kvalitātes apdari, santehniku un tehnoloģijas, ko klienti atzīst par patiesi ekskluzīvu un neatkārtojamu projekta īpašību. Virtuvē izvietota Leicht Bossa un Miele sadzīves tehnika, kas integrēta viedajā KNX mājas sistēmā, mājokļa iemītniekiem sniedzot iespēju savstarpēji savienot dažādas sistēmas – signalizāciju, audio, apgaismojumu un citas ierīces. Vannasistabas sevī apvieno funkcionālo un vizuāli gaumīgo, jo aprīkotas ar izsmalcināto Tres Grifería aprīkojumu un dizainu, kā arī kvalitatīvo Geberit santehniku. Mājokļu grīdas sedz elegants ozolkoka dēļu grīdas segums, bet griestu apdarē iestrādātas liepas koka brusas, tādējādi katrā dzīvojamā telpā ienesot dabas vērtībām piepildītu omulīguma sajūtu.

Respektējot 21. gadsimtam raksturīgo ekoloģisko domāšanu un tieksmi pēc zaļāka, dabai pietuvināta dzīvesveida, katra ēka garantē energoefektivitāti: inovatīvu ģeotermālo apkures sistēmu un izcilas kvalitātes jumta, fasādes un pamata siltinājumu. Atrodoties harmoniskā, divu mierpilnu ūdenstilpņu ieskautā vietā, KAIGAN VILLAS sniegs atslābinošu un relaksējošu patvērumu no pilsētas drūzmas, jo trauksmainās satiksmes skaņas te nomainīs dabas sniegtās notis – putnu balsis, ūdens straumes un vējā šūpojošās priedes. Tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas, privātmāju ciemats garantē klusu un nesteidzīgu, lauku idillei raksturīgu atmosfēru, vienlaikus ļaujot veikt ikdienas pienākumus galvaspilsētā.

Aicinām interesentus apskatīt prestižo privātmāju ciematu, iepriekš sazinoties ar pārdošanas speciālisti Baibu Kalniņu, tel. nr.: +371 29 259 025 vai Līgu Kohtanenu, tel. nr.: +371 29 411 250.