Jūrmala, Dzintari, Edinburgas prospekts

Mēbelēts trīsistabu dzīvoklis Dzintaros uz vasaras īri

Cena

2 500 €

Platība

100 m2

Stāvs

3/4

Guļamistabas

2

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam uz īri tikai vasaras sezonā(augusts) trīs istabu dzīvokli mūsdienīgā dzīvojamo māju kompleksā Edinburgas prospektā 11, Jūrmalā. Dzīvoklis atrodas ēkas 3.stāvā, tā kopejā platība 100 m2, ērts plānojums, viesistaba ar virtuves zonu un izeju uz balkonu, 2 izolētas guļamistabas(viena no tām - bērniem), 1 vannasistaba un viesu tualete, garderobe, koridors.
Dzīvokļa īres cenā iekļauts attēlos redzamais mēbelējums, iebūvētā virtuve ar tehniku, viena autostāvvieta.
Dzīvojamām ēku arhitektūru izstrādājis Latvijā labi pazīstamais arhitektu birojs "Sīlis, Zābers & Kļava", un tas atspoguļo vēlmi būt atšķirīgam no pārējiem un izcelties ar īpašu dizainu. Mazstāvu dzīvokļu mājā „365" - 4 stāvos izkārtoti 32 dzīvokļi.
Apkuri ēkā nodrošina autonomā gāzes apkure. Katrā dzīvoklī ir uzstādīti individuāli apkures skaitītāji. Apsaimniekošanas maksa 0.60 euro/m2. Teritorijas pagalms ir slēgts. Digitālās durvju kartes iemītniekiem. Videonovērošanas sistēma aprīkota ar 14 kamerām, kas izvietotas pa ēkas perimetru, garāžā un katrā stāvā. Domofoni.
Lieliska atrašanās vieta, līdz pludmalei 700 m (10 min. kājāmgājiens), Dzintaru koncertzālei 600 m, populārā gājēju iela - Jomas iela tikai 400 m attālumā, Dzintaru mežaparks - 50 m attālumā.

Ērtības

Līga Kohtanena

Sazinies ar mums