Rīga, Centrs, Elizabetes iela

Izsmalcināts dzīvoklis projektā TAL RESIDENCE

Cena

750 000 €

Platība

128 m2

Stāvs

5/8

Guļamistabas

2

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties ekskluzīvu dzīvokli mūsdienīgajā projektā TAL RESIDENCE, kas atrodas Elizabetes ielā, Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā. Īpašā atrašanās vieta un arhitektūras risinājumi, kā arī pazemes stāvvieta ir šī projekta unikālās priekšrocības. Ēkas modernā arhitektūra mājas iedzīvotājiem ļauj no panorāmas logiem baudīt fantastiskus skatus uz kvartāla vēsturiskajām ēkām.

Dzīvokļa dizains izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma; dzīvokļa apdarē izmantoti unikāli un augstvērtīgi materiāli, daudz eksluzīvu ražotāju: rozetes un slēdži no Buster&Punch, santehnika no Imperial un Victoria&Albert, maisītāji no Nicolazzi un Perrin&Rowe, dvieļu žāvētāji no Vogue un Burlington. Dzīvokļa dizaineriskajā apdarē izmantoti Loro Piana interjera audumi, masīva misiņa dekoratīvi elementi. Virtuves iekārta ar metāla fasādi un laikmetīgu dizaina virtuves salu ar iebūvētu rekuperatoru.Ērts un pārdomāts plānojums:

- 2 atsevišķas guļamistabas, katra ar savu vannasistabu, vienā no tām ar izeju uz balkonu;

- Virtuve apvienota ar viesistabu un izeju uz otru balkonu;

- Dzīvoklī ir pilnīga skaņas izolācija un iebūvēta skaņas sistēma.Dizaina hallē jūs un jūsu viesus vienmēr sagaidīs draudzīgs konsjeržs.

Mājā ir divi, klusi, ātrgaitas un panorāmas lifti.Izcila atrašanās vieta - dažu soļu attālumā atrodas greznākie Rīgas nami, skaistākie parki, izsmalcināti restorāni un veikali, kā arī Opera un Nacionālais teātris.

Dzīvoklis projektā TAL RESIDENCE – izvēle mūsdienīgiem cilvēkiem ar izsmalcinātu gaumi!

Ērtības

Sazinies ar mums