Rīga, Klīversala, Kuģu iela

2 līmeņu dzīvoklis ar skatu uz Austrumiem un Daugavu

Cena

640 000 €

Platība

147 m2

Stāvs

1/6

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow


Piedāvājumā 2 līmeņu 2 guļamistabu dzīvoklis. Dzīvojamā platība 112,4 m2, terase 34,1 m2 jaunajā projektā "River Breeze Residence" Daugavas krastā Klīversalā. Pirmajā stāvā plaša viesistaba ar izeju uz terasi, atsevišķa virtuve, saimniecības telpa un viesu tualete. Otrajā stāvā ērti izkārtotas 2 guļamistabas un 2 vannasistabas.
Dzīvoklis veidots town house stilā divos līmeņos. Tam ir privāti norobežota ārtelpa, radot privātmājas sajūtu pašā Rīgas centrā. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pabeigtu apdari, kurā izmantoti mūsdienīgi materiāli no Itālijas un Vācijas ražotāju jaunākajām kolekcijām. Mikroklimata uzturēšanai katrā dzīvoklī ierīkota moderna ventilācijas sistēma un gaisa kondicionēšanas iekārtas, kuras saimnieks varēs regulēt pēc savām vēlmēm. Iedzīvotāju ērtībām ēkas pagrabstāvā ir pieejamas privātas noliktavas telpas, kā arī divu līmeņu pazemes autostāvvieta, kas ļaus saglabāt ēkas apkārtējo vidi brīvu no automašīnām.
Ēkas vizuālajā tēlā ir manāms mūsdienu arhitektūras pieskāriens, kas radīts izmantojot modernākos un tehnoloģiski progresīvākos materiālus un būvniecības metodes. Neatsveramu vērtību projektam piešķir skats, kas paveras uz gleznaino vecpilsētas siluetu.
Ērtības

Evita Pudane

Sazinies ar mums