Rīga, Āgenskalns, Raņķa dambis

Zunda Towers

Nodrošinam ātru dzīvokļu iegādes un īres darījumu noformēšanu, juridisko atbalstu.
Dzīvokļi un biroji ir pilnībā gatavi uzņemt savus jaunos iemītniekus.

Ieskaties multifunkcionālajā kompleksā Zunda Towers: https://www.youtube.com/watch?v=pF20XGbaZnQ

Pārdaugavas debesskrāpī Zunda Towers ēkas 19. stāvā pirmo reizi pēc nodošanas ekspluatācijā pārdošanā pieejami astoņi ekskluzīvi, dažādu platību dzīvokļi. Līdz šim augstceltnē tika piedāvātas tikai dzīvokļu īres iespējas, taču nu interesenti var iegādāties dzīvokli multifunkcionālajā celtnē, tostarp arī, norēķinoties ar Bitcoin.
Pašlaik tiek piedāvāti studio tipa, vienas guļamistabas un divu guļamistabu dzīvokļi ar kopējo platību no 36,4 kvadrātmetriem līdz pat 105,4 kvadrātmetriem. Katra dzīvokļa griestu augstums ir vismaz 3 metri, logiem sniedzoties pilnā to augstumā, tādējādi radot vēl lielāku plašuma sajūtu. Papildu ekskluzivitāti piešķir fakts, ka ēkas 19. stāvs ir pirmais, no kura paveras skats uz jūru.
Visi astoņi dzīvokļi ir ar pelēko apdari un brīvi pieejami plānošanai atbilstoši katra klienta vēlmēm. Ēkas nesošajām konstrukcijām ir ļoti maza ietekme uz plānojumu - piemēram, 90 kvadrātmetru dzīvoklī ir tikai trīs kolonnas. Dzīvokļus ir arī ļoti vienkārši apvienot, ja nepieciešams, tādējādi sniedzot vēl plašākas iespējas. Tāpat dzīvokļos ir iespēja atvērt katru otro rāmi - vēdināšanas logu, nodrošinot svaigā gaisa ieplūšanu dzīvoklī, kas ir samērā reti šāda tipa ēkām.

Zunda Towers ietver dzīvokļus, birojus, konferenču centru, atpūtas zonu un norises vietu saviesīgiem pasākumiem, kā arī četru līmeņu pazemes autostāvvietu un pielāgotus pakalpojumus saviem iedzīvotājiem. Zunda Towers atrodas Rīgas centrā, Daugavas krastā – vietā, kur 21. gadsimta metropoles enerģija saplūst ar 800 gadus vecās Eiropas galvaspilsētas vēsturi un tradīcijām.
Pateicoties unikāli izliektajai arhitektūrai, elegantās stikla fasādes ēkas ir pārpludinātas ar dabisku gaismu. Turklāt torņu arhitektūras risinājumi ir izstrādāti, nosakot minimālo dienas gaismas intensitātes slieksni, tādējādi veicinot maksimālu dienasgaismas iedarbību un lielisku skatu visās ēku telpās. Unikālā logu atvēršanas sistēma ļauj tīram Baltijas gaisam iekļūt visos līmeņos. Cilindriskās fasādes trīsdimensiālo veidolu projektējis pasaules slavenais arhitekts Helmuts Jahns, bet interjera dizainu un visas pieguļošās teritorijas dizainu projektējis viens no Latvijas labākajiem arhitektiem – Andis Sīlis.
Iedzīvotāju ērtībai konsjerža pakalpojumi pieejami 24 stundas diennaktī, lai jebkurā laikā tiktu nodrošināts atbalsts un nepieciešamā palīdzība:
•Apartamentu uzkopšana,
•Apartamentu uzkopšana,
•īpašnieku prombūtnes laikā,
•Ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi,
•Auto noma,
•Taksometru izsaukšana,
•Bagāžas un iepirkumu piegāde,
•Pārtikas un produktu piegāde,
•Ēdināšanas pakalpojumi,
•Rūpes par mājdzīvniekiem,
•Tehniskā apkalpošana.
Atklājiet jaunu dzīves kvalitāti pirmajā šāda veida multifunkcionālajā kompleksā -apartamenti, biroji un mazumtirdzniecība zem viena jumta! Iedvesmojoša pilsētas ainava un labklājības oāze ārpus laika un telpas.


Ērtības

Ilze Mazurenko

Sazinies ar mums