Garkalnes novads, Langstiņi, Velēnu iela

Plaša ģimenes māja Langstiņos

Cena

560 000 €

Platība

418 m2

Zeme

1 250 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod augstas kvalitātes, modernu, plašu privātmāju Langstiņos. Ēkai pārdomāts, ērts plānojums. Visas telpas ir ļoti gaišas un atvērtas, pateicoties lieliem logiem un augstiem griestiem.

Īpašums sastāv no:
-1250 m2 liela zemes gabala;
-divstāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 418 m2.
Dzīvojamā māja nodota ekspluatācijā 2022.gadā, tai ir divi virszemes stāvi, garāža divām automašīnām, funkcionāls plānojums un pārdomāts dizains.

Ēkas plānojums: pirmajā stāvā – plaša dzīvojamā istaba ar kamīnu, virtuve ar iebūvētām mēbelēm un visu nepieciešamo iebūvēto tehniku, ēdamzona, dzīvojamā istaba, atpūtas telpa ar izeju uz terasi, sauna ar iebūvētu elektrisko HARVIA krāsni, 2 sanmezgli, halle, katla telpa, garāža divām automašīnām.
Ēkas otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, atpūtas telpa, 2 vannas istabas, gaitenis, terase.

Telpu griestu augstums pirmajā un otrajā stāvā 2,80 m. Betona trepes ar ozolkoka pārklājumu. Teritorija ir pilnībā labiekārtota ar dārza apgaismojumu un jaunu bruģa segumu.

Mājas pamati, monolīts dzelzbetons. Ārsienas un karksi – gāzbetona bloki, silikātķieģeļi. Ārsienu siltinājums - akmens vate 150-200 mm. Pārsegumi – dzelzbetona paneļi, koka sijas. Jumts – profilētas tērauda loksnes RUUKI. Jumta siltinājums - vate 400 mm. Logi - trīs stiklu pakešu PVC. Grīdas – koks, flīzes, vinils.

Komunikācijas: gāzes apkure (apkures sistēma Viessmann), vietējais ūdens dziļurbums, kanalizācija – hermētiska tvertne. Mājā ierīkota piespiedu ventilācija/rekuperācijas ierīce, kura nodrošina svaigu gaisu un labu mikroklimatu.

Nepilnu 15 minūšu gājiena attālumā atrodas viena no Latvijas tīrākajām ūdenstilpnēm – Langstiņu ezers. Netālu no mājas sabiedriskā transporta pieturvieta ērtai nokļūšanai līdz Rīgas centram, skolām, bērnudārziem.

Ja šis īpašums ir Jūs ieinteresējis, zvaniet, vienosimies par apskati.

Ērtības

Dace Sīle

Sazinies ar mums