Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela

Ērts un mājīgs dzīvoklis uz īri vasarā Jūrmalas centrā

Cena

3 500 €

Platība

80 m2

Stāvs

1/4

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam uz vasaras sezonas īri ērtu un mājīgu 3 istabu dzīvokli projektā "Turaidas kvartāls", Jūrmalas centrā, Dzintaros, pilsētas kūrorta zonā, blakus pilsētas aktīvās atpūtas parkam "Dzintari", un tikai 400 metru attālumā no baltu smilšu pludmales un Dzintaru koncertzāles. "Turaidas kvartāla" dzīvojamais komplekss atrodas netālu no Jomas ielas, blakus ērta pilsētas infrastruktūra un tuvu Dzintaru pludmale.
Jaukā un mājīgā trīs istabu dzīvokļa plānojums ietver ieejas halli, plašu dzīvojamo istabu ar izeju uz plašu āra terasi, divas guļamistabas, divas vannas istabas. Dzīvokļa lietderīgā platība - 80 kv.m., plus - terase - patio - 20 kv..m.
Pie ēkas - sakopta, apzaļumota teritorija, plašs bērnu rotaļlaukums. Papildus īres maksai maksājami - komunālie un apsaimniekošans maksājumi. īres maksā iekļauta 1 pazemes autostāvvietas vietas izmantošana. Projekta iedzīvotājiem tiek piedāvāts augsta līmeņa apsaimniekošanas un konsjerža serviss. Ērts dzīvoklis uz īri pašā Jūrmalas sirdī. Īpašums būs pieejams no 01.06.2023.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums