Jūrmala, Bulduri, Vienības prospekts

Lielisks dzīvoklis uz īri ar skatu uz upi Jūrmalā

Cena

1 500 €

Platība

85 m2

Stāvs

3/4

Guļamistabas

1

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam īrei elegantu 1 guļamistabas dzīvokli ar lielisku skatu uz upi, Bulduros - dzīvojamā kompleksā "Admirāļu osta".
Plašais un komfortablai dzīvošanai pilnībā aprīkotais dzīvoklis ir izvietots ēkas 3 stāvā. Dzīvokļa dizains ir lakonisks un ērts. Mēbeles un aprīkojums no Eiropas ražotāju kolekcijām.
Komfortablais plānojums ar dzīvojamo platību 85 kv.m.(ar āra terasi) piedāvā tās iedzīvotājiem - plašu dzīvojamo istabu ar modernu aprīkotu virtuvi, 1 guļamistabu, vannas istabu un jauku balkonu ar lielisku skatu uz upi. No dzīvokļa var vērot glezno upes ainavu, kas ir skaista jebkurā gadalaikā. Pie dzīvojamā kompleksa izvietota privāta laivu piestātne, kuras pakalpojumus iespējams izmantot dzīvojamā kompleksa iedzīvotāi. Par papildus samaksu uz īres laiku ir pieejama 1 pazemes autostāvvietas vieta. Unikālā dzīvojamā kompleksa atrašanās vieta blakus attīstītai pilsētas infrastruktūrai un tikai 20 metrus no upes, ar augstu drošības līmeni- piekļuve pagalmam un kāpņutelpām iespējama ar kodu atslēgu vai izmantojot namruni. Ērts dzīvoklis skaistā vietā, blakus upei.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums