Rīga, Centrs, Brīvības iela

5 istabu īres dzīvoklis Rīgas centrā

Cena

2 800 €

Platība

179 m2

Stāvs

4/6

Guļamistabas

4

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam ilgtemiņa īrei labiekārtotu 5 istabu dzīvokli projektā “Brīvības Apartamenti” pašā Rīgas centrā, Brīvības un Dzirnavu ielu krustojumā. Skaistā jūgendstila ēka ir pilnībā atjaunota, tajā ir saglabāts vēsturiskais šarms, apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām un mūsdienu ērtībām. Ēkā ir iebūvēts kluss lifts ir domofons.
Dzīvoklī ir lieli logi uz fasādes pusi, kas vērsti uz Dzirnavu un Brīvības ielas pusi, augsti griesti un pārdomāts plānojums.
Plāns - priekšnams, vannas istaba ar dušu, kabinets ar balkonu vai arī izmantojama kā guļamistaba, 2 bērnu istabas, viesistaba ar erkeri, master guļamistaba ar savu privāto vannas istabu, atsevišķa virtuve un saimniecības telpa - garderobe. Dzīvoklī ir arī uzstādīti gaisa kondicionieri. Ēka atrodas vietā starp aktīvo pilsētas daļu un kluso centru. Skaistā Vecrīga, izsmalcinātais Klusais centrs ar jūgendstila pērlēm, labiekārtotie pilsētas parki, augstākās klases restorāni, jaunais tirdzniecības centrs Galleria Riga un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi atrodas tepat līdzās.

Izmaksas:
2023.gada janvāris - 552 EUR(ieskaitot apkuri);
2023.gada februāris - 602 EUR(ieskaitot apkuri);
2023.gada marts - 650 EUR(ieskaitot apkuri);

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums