Rīga, Mežaparks, Lībekas iela

Privātmāja Mežaparkā

Cena

3 300 €

Platība

383 m2

Zeme

2 420 m2

Guļamistabas

4

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam īre vienstāvīgu privātmāju izdevīgā atrašanās vietā – mierpilnajā un prestižajā Mežaparkā. Ēka atrodas uz priežu ieskauta zemesgabala Lībekas un Velmes ielas krustojumā, savam jaunajam īpašniekam piedāvājot vizuāli estētisku iarhitektūras dizainu ar pārdomātu un funkcionālu plānojumu, kā arī patīkamu priekšrocību – plašu pagraba stāvu.
Pirmajā stāvā plaša viesistaba ar kamīnu, izeju uz terasi un dārzu, daļēji nodalīta virtuve ar iebūvētām virtuves mēbelēm, trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, elektrisko plīti un ledusskapi, 3 guļamistabas un kabinets, kuru var iekārtot kā papildus guļamistabu,garderobes telpa ar lieliem iebūvētiem skapjiem. Pagrabstāvā atrodas vairākas saimniecības telpas: apkures sistēmas telpa, telpa sporta aktivitātēm, telpa dārza tehnikai, veļas telpa ar vannu, noliktava, garāža 2 automāšinām.
Individuāla gāzes apkure. Pilsētas ūdens un kanalizācija. Apsildāmās grīdas, kas ieklātas ar flīzēm. Mājai ir skaisti labiekārtota teritorija un dārza daļā - terases, kāpnes, grila vieta.Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums