Rīga, Centrs, Elijas iela

Dzīvoklis projektā "Elijas Nami"

Cena

190 000 €

Platība

60 m2

Stāvs

2/6

Guļamistabas

1

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties mūsdienīgu 2 istabu dzīvokli jaunajā projektā "Elijas Nami", Elijas ielā 26. Dzīvokļa kopējā platība ir 60 m2 un tā plānojumā ietilpst priekštelpa ar iebūvētu garderobes skapi, plaša viesistaba ar iebūvētām virtuves mēbelēm, guļamistaba un vannas istaba, kurā ierīkota neliela sauna. Visā dzīvoklī ir siltās grīdas, kas regulējamas attālināti, kā arī rekuperācijas sistēma. Dzīvokļa cenā ietilpst plaša noliktavas telpa ēkas pirmajā stāvā.

Projektā “Elijas nami“ ir uzceltas četras ēkas, kopumā 56 dzīvokļi. Projekta attīstītājs HAUSERS ir uzkrājis 18 gadu pieredzi jaunu mājokļu būvniecībā. "Elijas Nami" atrodas vienā no perspektīvākajiem Rīgas centra rajoniem, kas strauji attīstās un papildina Rīgas pilsētvidi ar moderniem un kvalitatīviem mājokļiem.

Slēgta kāpņu telpa, videonovērošanas kameras, bērnu laukums iekšpagalmā, ērta sabiedriskā transporta satiksme, pieeja aktīvajam centram un jaunizbūvētā Daugavas promenāde ar riteņbraucēju celiņiem būs tieši tās lietas, ko augsti novērtēs ikviens "Elijas nama" iedzīvotājs.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums