Jūrmala, Bulduri, Bulduru prospekts

Apartamenti pie Bulduru smilšainās pludmales

Cena

312 120 €

Platība

87 m2

Stāvs

3/3

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Gaiši, mājīgi, labiekārtoti apartamenti mūsdienīgā kompleksā 5 minūšu pastaigas attālumā no Bulduru smilšainās pludmales, atrodas slēgtā, apsargātā dzīvojamā kompleksā "Elēģija", sastāv no 3 mājām, kas veido slēgtu, labiekārtotu, apzaļumotu iekšpagalmu, radot mājīgu atmosfēru un acij tīkamu skatu pa logu. Kompleksā kopumā ir tikai 38 apartamenti, ka nodrošina privātuma sajūtu. Izcila atrašanās vieta – jūra, kafejnīcas, Dzintaru koncertzāle, Jomas iela, Bulduru zaļais mežs, viss atrodas rokas stiepiena attālumā- visi nosacījumi lai Jūs varētu baudīt Jūrmalas kūrorta priekšrocības.
Atrašanās vieta, blakus jūrai, augstā kvalitāte, guļamistabu skaits attiecībā pret dzīvojamo platību nodrošina īpašumam ilgspējīgu vērtību un iespēju izmantot arī kā investīciju objektu pēc nepieciešamības.
Tehniskais raksturojums- dzīvoklī tikko veikts kosmētiskais remonts,jaunas mēbeles, pieejama pazemes autosstāvvieta (par papildus samaksu- 12 000eur), apsardze, videonovērošana, slēgta teritorija, īpaši kvalitatīvi, klusi lifti, laba skaņas izolācija, ērts plānojums, lieli logi apartamentos un koplietošanas telpās nodrošina dabīgo apgaismojumu un plašuma sajūtu. Komplekss tiek rūpīgi apsaimniekots, par ko var pārliecināties apstaigājot teritoriju un telpas. Saprātīgi komunālie maksājumi.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums