Jūrmala, Bulduri, Bulduru prospekts

Apartamenti pie Bulduru smilšainās pludmales

Cena

322 410 €

Platība

98 m2

Stāvs

1/3

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Apartamenti pie jūras ar terasi jūsu labsajūtas mirkļiem, kas atrodas mūsdienīgā kompleksā 5 minūšu pastaigas attālumā no Bulduru smilšainās pludmales.
Dzīvojamais komplekss "Elēģija", sastāv no 3 mājām, kas veido slēgtu, labiekārtotu, apzaļumotu iekšpagalmu, radot mājīgu atmosfēru un acij tīkamu skatu. Šiem apartamentiem ir sava privātā terase, kas ļaus baudīt rīta kafiju starp mūžzaļiem augiem ar rīta putnu dziesmām. Kompleksā kopumā ir tikai 38 apartamenti, ka nodrošina privātuma sajūtu. Izcila atrašanās vieta – jūra, kafejnīcas, Dzintaru koncertzāle, Jomas iela, Bulduru zaļais mežs, viss atrodas rokas stiepiena attālumā- nosacījumi lai Jūs varētu baudīt Jūrmalas kūrorta priekšrocības.
Dzīvoklis ir kā lielisks investīciju objekts- augsta kvalitāte, atrašanās vieta- blakus pludmalei Bulduru centrā vienmēr ir augsti pieprasīts vasaras sezonā.
Tehniskais raksturojums- dzīvoklis ir pilnībā aprīkots dzīvošanai ar divām guļamistabām, 2 sanmezgliem, pazemes autosstāvvieta (par papildus samaksu- 12 000eur), apsardze, videonovērošana, slēgta teritorija, īpaši kvalitatīvi, klusi lifti, laba skaņas izolācija, ērts plānojums, lieli logi apartamentos un koplietošanas telpās nodrošina dabīgo apgaismojumu un plašuma sajūtu. Komplekss tiek rūpīgi apsaimniekots, par ko var pārliecināties apstaigājot teritoriju un telpas. Saprātīgi komunālie maksājumi.


Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums