Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts

Ekskluzīvs projekts DZINTARU PROSPEKTS 44

Cena

590 000 €

Platība

100 m2

Stāvs

1/4

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Izcila vieta Jūsu jaunajām mājām - klusā un zaļā Jūrmalas reģionā, blakus jūrai un baltai smilšu pludmalei. Dzintaros, pie jūras, priežu parka un jūras šalkoņas ieskauta atrodas mūsdienu arhitektūras un dizaina pērle - projekts Dzintaru prospekts 44. Tas ir lielisks mūsdienu arhitektūras paraugs, kas labi sadzīvo ar klasisko koka Jūrmalas arhitektūru un piedāvā tās iedzīvotājiem plašu, pārdomātu un komfortablu dzīves vidi.
Četrstāvu dzīvokļu māja būvēta pēc augstākās kvalitātes standartiem, ar plašu pazemes autostāvvietu un mantu glabātuvēm, panorāmas liftu. Sarežģītas ģeometriskas formas un vairāklīmeņu arhitektūras spēle ēkas fasādē, lielas tonēta stiklojuma virsmas, vairākos līmeņos izbūvētās terases un balkoni piešķir ēkai individuālu stilu un izceļ to uz apkārtējo ēku fona.
Ēkas iekšpusē tās iedzīvotājiem ir iespēja baudīt plašuma un gaismas saspēli, izcilu skaņas un siltuma izolāciju, mūsdienīgie gaisa apmaiņas un ventilācijas risinājumi - piešķir īpašu komfortu tās iedzīvotājiem.
Piedāvājam iegādei ekskluzīvu 99,8 m2 dzīvokli šīs ēkas pirmajā stāvā. Dzīvoklim ir 66,6 m2 terase un lietošanā neliels zemes gabals 49,6 m2 platībā. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari, kas būs sagatavota līdz 2024.gadam.
Iespējams iegādāties autostāvvietas vietas un mantu glabātuves.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums