Jūrmala, Dzintari, Mežaparka Prospekts

Labiekārtots Lofts ar 2 guļamistabām pie jūras

Cena

338 770 €

Platība

75 m2

Stāvs

2/2

Guļamistabas

2

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Apartamentu un Loftu dzīvojamais kompleks ar plašu iežogotu teritoriju! Sadarbībā ar starptautisku izcilību guvušo, Zanes Teteres-Šulces vadīto arhitektūras un dizaina biroju OpenAD. Mājīgi, mūsdienīgi kvalitatīvi un gaumīgi iekārtoti lofti kompleksā Edinburgh Apartments& Lofts atrodas vien 5 minūšu pastaigas attālumā no pludmales un 15 minūšu pastaigas attālumā no Jomas ielas. Kompleksa teritorija ir plašs priežu sils, kur iekārtotas gan piknika vieta, gan plaša stāvvieta, velonovietnes un bērnu rotaļu laukums - viss kas nepieciešams komfortablai dzīvei un atpūtai. Panorāmas logi, griezti līdz pat 4 m telpās rada gaišu, vieglu un plašu sajūtu, pārdomāts funkcionāls plānojums.

Dizainiski pilnībā iekārtots Lofta tipa apartmenti, ar plašu terasi 36,2 m2 kuru ierobežo tūjas. Iebūvēta miderna un kvalitatīva virtuve, mēbeles, pārdomāts apgaismojums. Viss iekārtots lai jaunie īpašnieki uzreiz var baudīt atpūtu Baltijas jūras pērlē- Jūrmalā vai veicot investīciju gūt tūlītēju ienesīgumu, piedāvājot to pieprasītajā īres tirgū Jūrmalā.

2 līmenis ir 12 m2, kas ļauj to plinvērtīgi izmantot kā guļamvietu ciemiņiem, mantu glabāšanai vai vienkārši kā papildus platību bērnu rotaļām

Esat laipni gaidīti uz apskati sajust neatkārtojamo projekta šarmu un ilgtspējīgo kvalitāti!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums