Rīga, Centrs, Ausekļa iela

Plašs 5 istabu dzīvoklis Klusajā centrā

Cena

290 000 €

Platība

165 m2

Stāvs

5/5

Guļamistabas

4

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Rīgas vēstniecību rajonā, Klusajā centrā, eklektisma stilā ieturētā Jūgendstila laika mājā tiek piedāvāts iegādei plašs 5 istabu dzīvoklis. Nams būvēts 1901. gadā pēc Rūdolfa Heinriha fon Cirkvica projekta.
Dzīvoklis atrodas fasādes ēkā, izvietots ar skatu uz uz mājas iekšpagalmiem. Tiek piedāvāts ar labu iekšējo apdari, kas atbilst mūsdienu prasībām. Ozola parketa grīdas, pakešu logi, koka iekšdurvis, čuguna radiatori, gaumīgi izflīzēti sanitārie mezgli un santehnika. Ērts plānojums - priekšnams, plaša viesistaba, 4 izolētas guļamistabas, 2 vannas istabas ( ar apsildāmām grīdām ), 2 garderobes, atsevišķa virtuves telpa ar virtuves iekārtu. Griestu augstums aptuveni 3,30 m. Ēka ir aprīkota ar pilsētas apkures sistēmu un koda ieejas atslēgu.
Grezna mājas fasāde un renovēta vēsturiska kāpņu telpa. Dzīvoklim ir otra izeja uz pagalma trepju telpu, attiecīgi var sadalīt 2 dzīvokļos. Teicama infrastruktūra - blakus vairāki parki, Jūgendstila arhitektūra, Daugava, skolas, bērnudārzi, lielveikals Rimi.
Zvaniet, dzīvoklis ir pieejams apskatei.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums