Rīga, Centrs, Elizabetes iela

Elegants dzīvoklis Rīgas Klusajā centrā

Cena

480 000 €

Platība

235 m2

Stāvs

5/5

Guļamistabas

4

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod gaišu un plašu piecu istabu mansarda dzīvokli Rīgas Klusajā centrā – vēstniecību rajonā projektā Queen Elizabeth.

Eleganto un izsmalcināto namu, kas atrodas Jura Alunāna un Elizabetes ielu krustojumā 1886. gadā projektējis izcilais arhitekts Kārlis Johans Felsko. Viņa rokraksts ir redzams vairāk kā 120 eklektisma stila formās un neorenesanses manierē būvētās dzīvojamās mājas Rīgas vēsturiskā centra arhitektūrā. Elizabetes iela jau izsenis bijusi viena no prestižākajām Klusā centra ielām, kur līdzās vairākiem parkiem, muzejiem, teātriem, vēstniecībām, atrodas arī izsmalcināti veikali un restorāni.

Ēkai veikta pilna rekonstrukcija, pastiprināti pārsegumi, nomainīts jumts un visas inženierkomunikācijas, veikta fasādes renovācija un logu nomaiņa pret dubultveramajiem koka pakešu logiem. Logi vērsti uz mājas iekšpagalmu. Namā restaurētas elegantās vēsturiskās koka kāpnes, iebūvēti 2 lifti.

Māja sadalīta atsevišķos dzīvokļa īpašumos.

234,6 m2 plašais dzīvoklis atrodas nama piektajā stāvā. Dzīvokļa gaišajām telpām papildu mājīguma sajūtu piešķir slīpie griesti ar jumta logu izbūvēm. Dzīvoklī veikts augstvērtīgs remonts, ieklātas ozolkoka dēļu grīdas, izbūvētas un labiekārtotas vannas istabas. Dzīvoklī plaša 89,9 m2 viesistaba kopā ar virtuves zonu, kas atdalīta no viesistabas ar nelielu nišu, 4 guļamistabas, vienai no guļamistabām ir sava vannas istaba ar ieeju no guļamistabas, trijām guļamistabām ir kopīgas divas vannas istabas ar ieeju no koridora, papildus izbūvēta viesu tualete.

Par papildus samaksu 40 000 EUR iespējams iegādāties vienu autostāvvietu pagalmā.

Droša investīcija elegantai dzīvei Klusajā centrā.Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums