Rīga, Centrs, Krišjāņa Barona iela

Dzīvoklis pie Vērmanes dārza

Cena

308 000 €

Platība

176 m2

Stāvs

4/5

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod plašu dzīvokli vienā no skaistākajām Rīgas namiem, Krišjāņa Barona ielā 3, kas atrodas iepretim Vērmanes dārzam. Šis dzīvoklis ir izvietots 4. stāvā vēsturiskā ēkā un tā logi sniedz skaistu skatu uz Vērmanes dārzu un Kr. Barona ielu. Iepriekš tas tika un tiek izmantots kā birojs, bet patiesā tā vērtība un skaistums tajā atklātos, ja tas tiktu pārveidots par plašu dzīvokli, saglabājot tā sākotnējo būvniecības stilu.

Dzīvoklī ir 7 atsevišķas istabas, viesu tualete un vannas istaba. Griestu augstums sasniedz 3.20 metrus, un tam ir divas ieejas - viena no fasādes ar liftu un otra no mājas fasādes kāpnēm. Šis īpašums ir arī iespējams sadalīt divos dzīvokļos, piedāvājot papildus elastību potenciālajiem pircējiem.

Māju apsaimnieko biedrība, un dzīvokli ir pieslēgtas visas pilsētas komunikācijas. Apkure notiek ar gāzi, nodrošinot efektīvu siltuma regulēšanu. Pašlaik dzīvoklis ir izīrēts no 15.12.2022. līdz 31.12.2023., bet iespējams apskatīt īpašumu pusēm, iepriekš vienojoties par laiku un datumu.

Šis dzīvoklis ir ideāls cilvēkiem, kas vērtē īpašuma atrašanās vietu un ir labi situēti. Tā skaistais skats uz parku un iespējas pārveidot to par plašu dzīvokli vai biroju padara to par veiksmīgu investīciju.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums