Rīga, Klīversala, Kuģu iela

Penthouse dzīvoklis Hoffmann Rezidencē

Cena

194 900 €

Platība

60 m2

Stāvs

6/6

Guļamistabas

1

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājumā penthouse jumta stāva 2 divu istabu dzīvoklis Hoffmann Rezidencē.
Atrodas nama sestajā 6 stāvā ar kopējo platību 60,3 m2.
Ar lielisku panorāmas skatu uz Bibliotēku un Parku.

Hoffmann Rezidence - dzīvojamās mājas rekonstrukcijas projekts Rīgā, Latvijā. Projekta ēka atrodas iecienītā rajonā - Klīversalā, pie Daugavas krastmalas, no kuras paveras panorāmas skats uz Rīgas vecpilsētu. Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dzīvojamā ēka celta 1901. gadā kā īres nams, tās autors - arhitekts tehniķis V. Hofmanis. Ielas fasāžu arhitektoniskā kompozīcija veidota vienotā neorenesanses stilistikā, ar nedaudz akcentētiem stūra rizalītiem.
Projekta izstrāde paredz 20. gadsimta sākumā celtās eklektisma stilā ieturētās ēkas rekonstrukciju.
Hoffman Rezidence ir 6 stāvu ēka sadalīta 50 mājīgos dzīvokļos, 3 loftos un 7 ekskluzīvos jumta stāva penthouse dzīvokļos. Pagrabstāvā atradīsies 6 privātās garāžas, velo novietne un pieejamas individuālas noliktavas.
Efektīvu plānojumu 1-4 istabu dzīvokļi ar augstiem griestiem, skatu uz Daugavu vai pagalmu, un tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra.
Šī attīstības projekta mērķis ir saglabāt ēkas vēsturisko vērtību, rekonstruējot ēku un renovējot fasādi, bet vienlaikus modernizējot to ar efektīviem inženiertehniskajiem risinājumiem.
Neskatoties uz nelielo attālumu līdz Vecpilsētai un pilsētas centram, Klīversala apkaime ir ar ērtu un attīstītu infrastruktūru - ērts sabiedriskais transports, Latvijas Nacionālā Bibliotēka, Uzvaras parks, Sakuras dārzs un zaļās zonas pastaigām vai sportam svaigā gaisā, iepirkšanos atvieglos ērtais veikalu un iepirkšanās centru tuvums. Ģimenēm ar bērniem, Hoffmann rezidences tuvumā pieejami gan pirmsskolas nodarbību centri, bērnu dārzi un skolas.Objekts nodots ekspluatācijā

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums