Rīga, Klīversala, Kuģu iela

Dzīvoklis ar skatu uz Vecrīgu

Cena

296 600 €

Platība

71 m2

Stāvs

4/6

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Lielisks, plašs dzīvoklis ar skatu uz Daugavu. Šis trīs istabu dzīvoklis izvietots nama ceturtajā stāvā. Griestu augstums 2.95 metri, logi vērsti gan uz Vecrīgu, gan skaisto nama iekšpagalmu, kas guļamistabā nodrošina īpašu klusumu.

Par projektu –
Hoffmann Rezidence iemieso sevī to īpašo, iedviesmojošo miera stāvokli, ko sniedz komforts un vide, kas atbilst mūsdienu standartiem.
Šī dzīvojamā ēka celta 1901. gadā, sākotnēji kā īres nams, projekta autors - arhitekts V. Hofmanis. Pēc vairāk kā gadsimta, izdzīvojot dažādus vēstures līkločus, 2019. gadā ēka kļuvusi par Hoffmann Rezidenci un tajā aktīvi notiek rekonstrukcijas darbi. Skaistā 6 stāvu ēka sadalīta 50 mājīgos dzīvokļos, 3 loftos un 7 ekskluzīvos jumta stāva penthouse dzīvokļos. Pagrabstāvā atrodas 6 privātās garāžas, papildu stāvvietas atrodamas ielas pusē.
Projekta īpašie parametri-
Pilnībā rekonstruēta ēka, apgaismota fasāde, lifts, samazināts NĪ nodoklis, visos dzīvokļos koka pakešu logi, gaisa rekuperācijas sistēma, pilna apdare, slēdzama velosipēdu novietne, viedās tehnoloģijas, apsaimniekošanas aplikācija.
Šobrīd nams atrodas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma objekta „Rīgas vēsturiskais centrs” aizsardzības zonā un tam ir noteikts kultūrvēsturiskās vērtības līmenis - “kultūrvēsturiski vērtīga ēka”.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums