Rīga, Centrs, Miera iela

Dzīvoklis Miera ielā

Cena

166 000 €

Platība

73 m2

Stāvs

2/6

Guļamistabas

1

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties dzīvokli vienā no renovēta racionālistiskā jūgendstila namiem,vienā no iecienītākajiem un radošākajiem rajoniem Rīgā ,Miera ielā.
Ēka celta 20.gadsimta sākumā ,1912.gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta,izstrādājot to kopā ar Edgaru Hartmani un Viktoru Unterhausu.
Renovācijas procesā ir atjaunota nama fasāde,atjaunotas kāpņu telpas un iebūvēti jauni lifti. Labiekārtots iekšpagalms,apzaļumots,iekārtots bērnu laukums.
Dzīvoklis atrodas nama otrajā stāvā,kopējā platība 73 m2.
Pārdomāts plānojums ,kuru iespējams pilnveidot un attīstīt.
Dzīvoklī viena no istabām ir ar jauku balkonu uz iekšpagalmu, lielu vannas istabu ar logu,autentiskas dēļu grīdas, ozolkoka parkets. Dēļi apstrādāti ar ekskluzīvo beļģu eļļu ar vasku Rubio Monocat, kas nesatur brīvi gaistošus organiskos savienojumus. Griestu augstums 3.10m,kur izmantoti šobrīd Skandināvijā trendā esošie ekoloģiskie akustiskie griestu paneļi skaņas komfortam.Garderobes telpu un atsevišķu WC.
Saglabāti vēsturiskā laika griestu elementi-ar ģipša vinjetēm, moldingiem,noapalajiem stūriem,sienas krāsotas ar vācu ekoloģisko kaļķa krāsu BEECK.
Renovāciju laikā mainīts:
-Kanalizācijas stāvvads
-Visas ūdens trubas ieskaitot augšējo un apakšējo kaiminu dzīvoklus, lai nakotnē izvairītos no remontiem vai noplūdes riskiem.
-elektroinstalācija
-vairāki jauni ūdensskaitītāji
-autentiskie radiatori
Dzīvokļa īpašums ,kura sastāvā kopīpašuma domājamās daļas no ēkas un zemes .


Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums