Rīga, Vecāķi, Sīgu iela

Dzīvoklis pie jūras Vecāķos

Cena

225 000 €

Platība

90 m2

Stāvs

1/3

Guļamistabas

3

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod pārdomāta plānojuma dzīvokli ar savu privātu, apzaļumotu teritoriju un atsevišķu slēgtu ieeju.
2008.gadā būvētais jaunais projekts Sīgu ielā atrodas privātmāju ieskautā teritorijā Vecāķos, apmēram 20 km attālumā līdz Rīgas centram un 900 m attālumā līdz pludmalei. Iežogotajā un gaumīgi apzaļumotajā dzīvojamās mājas teritorijā izvietota neliela atpūtas vieta, bērnu laukumiņš un plaša autostāvvieta ar atzīmētām vietām dzīvokļu īpašniekiem un viesiem. Tikai 300 m attālumā atrodas labiekārtota un sakopta Vecdaugavas peldvieta un neliels pārtikas veikaliņš.
89,8 m2 dzīvoklim ir 31,8 m2 liela viesistaba kopā ar virtuvi (baltas Fiberglass iebūvētās virtuves mēbeles , Mint grāmatu plaukts un kumode, plazmas TV), no kuras ir izeja uz terasi un savu privāto teritoriju, kurā papildus dažādiem košuma augiem un tūju dzīvžogam, aug ar pietāti kopts un arboristu veidots ozols. Teritorijā izveidots šķūnītis saimniecības lietu glabāšanai. Terase aprīkota ar Alan Deko marķīzēm.
Dzīvoklī 3 guļamistabas (2 bērnistabas un galvenā guļamistaba, no kuras arī izeja uz terasi) un 2 vannas istabas, koridori aprīkoti ar vairākiem iebūvētajiem skapjiem.
Dzīvoklī ierīkota apsardzes signalizācija. Iedzīvotāju drošībai piekļuve teritorijai ar savu privāto vārtu un ieejas durvju kodu, autostāvvietas iebraucamos vārtus iespējams atvērt ar mobilā telefona palīdzību.
Ideāla iespēja iegādāties dzīvokli, kur gan baudīt vasaras burvību pie jūras, gan atrasties pavisam netālu no Rīgas darba vides.
Papildus informācija pieejama pēc pieprasījuma.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums