Rīga, Centrs, Vidus iela

Ekonomisks dzīvoklis Klusajā Centrā

Cena

365 000 €

Platība

118 m2

Stāvs

1/5

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Plašs, labiekārtots dzīvoklis Vidus ielas un Rūpniecības ielu krustojumā, mierīgajā Klusā centra daļā, vien 5 minūšu pastaigas attālumā no Viesturdārza, gleznainajiem Anderjostas skatiem kā arī no labākajiem Rīgas restorāniem un smalkākajām konditorejām, kuras vienmēr gaida ar aromātisku kafiju. Nams kas ir arhitektūras piemineklis, būvēts 20. gadsimta sākumā un 2004. gadā pilnībā restaurēts apbur ar savu vēsturisko auru.
Dzīvoklis izvietots augstajā beljetāžas stāvā, logi iziet uz trim pusēm un visas dienas garumā tajā iespīd saules gaisma, plašuma sajūtu papildina arī dzīvokļa augstie griesti. Klusumu dzīvoklī nodoršina fakts, ka neviena dzīvokļa siena nerobežojas ar kaimiņu dzīvokļiem un uzstādīti kvalitatīvi koka logi.
Ieeja ir no ielas puses, atverot atjaunotās parādes durvis Jūs nonākat greznā kāpņu telpā, šī plašuma un greznības sajūta pārņem arī ieejot dzīvoklī, ieejot tā plašajā halle ar augstajiem grieztiem.
Dzīvokļa 118 kvadrātmetros ir trīs izolētas istabas, 2 plaši sanmezgli, kur katram ir logs, atsevišķa virtuve, garderobe, veļas telpa un plaša halle.
Dzīvoklī tika veikts ļoti kvalitatīvs remonts un labi uzturēts, tas tiek piedāvāts ar attēlos redzamajām mēbelēm, tehniku un aprīkojumu. Līdz ar to arī ir iespējams izmantot kā investīciju un izīrēt.
Nams aprīkots ar video domofonu, koda atslēgu, signalizācija ir uzstādīta ne tikai uz durvīm bet arī uz logiem, iedzīvotāju ērtībai izbūvēts jauns lifts. Namu apsaimnieko īpašnieku biedrība kas nodrošina optimālus uzturēšanas izdevumus un māja tiek kvalitatīvi pieskatīta.
Par apkuri un apsildāmajām grīdām rūpējas neatkarīgs gāzes katls, kas uzstādīts dzīvoklī, tā nodrošinot ļoti pievilcīgus komunālos maksājumus (vasarās 80-100 eur/m, ziemās aptuveni 200 eur/m).


Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums