Rīga, Bieriņi, Zemītes iela

Dzīvo dzīvoklī, jūties kā privātmājā!

Cena

335 000 €

Platība

120 m2

Stāvs

2/2

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Bieriņi ir zaļa apkaime tuvajā Pārdaugavā, tai cauri tek Mārupīte, gar kuras krastiem atrodas plašas apstādījumu un dabas teritorijas. Kopumā Bieriņos jaušama mazpilsētas gaisotne, te dominē zema apbūve un Mārupītes krastos var izjust dabas tuvumu un baudīt tēlnieku darbus.
Vienā no Bieriņu klusajām ielām ir jaunuzbūvēta Premium klases dzīvojamā ēka ar 4 kvalitatīviem dzīvokļiem. Ēkā ir 2 stāvi un tajā ir tikai 4 dzīvokļi. Dzīvoklis atrodas otrajā stāvā, tam ir sava privāta ieeja, tajā ir priekšnams ar vietu iebūvētajam skapim, plaša viesistaba ar virtuves zonu, plašiem skatlogiem ar izeju uz terasi, 2 guļamistabas, vannasistaba, sanmezgls un saimniecības telpa. Pagalmā vieta 1 automašīnai. Mājai apkuri nodrošina siltumsūknis. Apkure, ūdens un elektrības maksājumi veicami pēc skaitītāju rādījumiem. Katram dzīvoklim ir mehāniskā ventilācija ar rekuperāciju. pieejams TET optiskais internets.
Dzīvokļa platība 91,2 m2, terase, 23,8 m2. Ēka atbilst gandrīz nulles enerģijas patēriņa prasībām. Iekšdarbos izmantoti gaumīgi, kvalitatīvi materiāli.

Īpašums tiem, kas novērtē kvalitāti, ērtības un zaļu apkārtni kā ariī vēlas izbaudīt privātmājas sajūtu, dzīvojot dzīvoklī.
* Fotogrāfijas ir no DEMO dzīvokļa. Dzīvoklis tiek pārdots bez mēbelēm un virtuves.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums