Babītes novads, Piņķi, Lakstu iela

Moderna māja netālu no Piņķiem

Cena

739 000 €

Platība

322 m2

Zeme

2 217 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei jaunu un mūsdienīgu privātmāju Mārupes novada, Babītes pagasta,Vīkuļos. Mājas kopējā platība 322m2.
Mūsdienīgā un ērtā privātmāja atrodas slēgtā ciemata teritorijā.
Mājas pārdomātais plānojums būs ērts un komfortabls ikdienas dzīvei - kur mājas 1 stāvā izvietota - ieejas halle, plaša viesistaba ar kamīnu ar izeju uz āra terasi, virtuves zona, kabinets, tualete ar dušas telpu, saimniecības un katlu telpa, garāža 2 automašīnām. Mājas 2 stāvā izvietota - saimnieku guļamistaba ar garderobes telpu un vannas istabu, trīs bērnu guļamistabas un vannas istaba un atsevišķa wc telpa.
Interjerā izmantoti augstākās kvalitātes apdares materiāli - grīdas segumi, durvis, trepes, akmens flīzes vannas istaba no MC2, virtuve no Siematic, virtuves tehnika virtuvē - Gaggenau, augstākās kvalitātes santehnika un vannas istabu aprīkojums Laufen un Kartell.
Mājai ir terase uz dienvidu pusi, papildus uzstādīta elektroniskā marķīzes sistēma. Mājā uzstādīta gaisa kondicionēšanas sistēma, gāzes apkure, ciemata kanalizācija un sava spice. Papildus teritorijā ir uzstādīta IGLU - sauna/pirts un saviesīgiem pasākumiem ir atsevišķa māja ap 50 m2, kur pieejama plaša viesu zona ar virtuvi, papildus wc un dušas telpu. Labiekārtots dārzs ar apstādījumiem, laistīšanas sistēmu un perimetriālo apsardzes sistēmu. Prom no lielpilsētas kņadas, klusumā un ar sakārtotu, ērtu ciemata infrastruktūru - jūsu jaunās mājas ar brīvības un plašuma sajūtu.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums