Baldones novads, Baldone, Rožu iela

Jauks un plašs ģimenes īpašums pašā Baldones centrā

Cena

235 000 €

Platība

444 m2

Zeme

1 388 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

7
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei ērtu un plašu divģimeņu privātmāju Baldones pilsētas centrā, Ķekavas novadā, tikai 25 km no Rīgas.
Mājas plānojums ļaus tajā ērti un neatkarīgi dzīvot 2 ģimenēm, kur katrai mājas daļai ir atsevišķa ieeja un komunikācijas.

Pamatmāja, vai mājas plašākā daļa ir paredzēta lielākam ģimenes sastāvam, kur 1 stāva plānojums ietver ieejas zonu, plašu viesistabu, kas ir apvienota ar virtuvi, atsevišķa viesu guļamistaba vai biroja telpa, tualete, pirts telpa ar dušu un izeju uz āra terasi, ieejas zonā ir liels iebūvētais skapis, apsildāma garāža, darbnīca, noliktava. Otrā stāva plānojums piedāvā - TV vai atpūtas halli, 4 atsevišķas guļamistabas, viena no tām ir saimnieku guļamistaba ar atsevišķu, lielu skapja telpu, vannas istaba ar dušu un vannu, veļas telpa, plaša jumta terase. Mājā ir pagrabstāvs, kurš ir silts un sauss, ir izbūvēts ar atsevišķām telpām, kas var tikt izmantotas - gan kā mantu glabātuve, gan kā darbnīca - pēc vajadzības, ieskaitot apkures un saimniecības telpas.

Mājas otra daļa, vai tā mājas puse, kas paredzēta mazākam ģimenes sastāvam - 1 stāvā iekļauj koridoru, plašu viesistabu ar kamīnu, ēdamistabu, atsevišķu virtuvi, guļamistabu, vannas istabu un tualeti, toties mājas 2 stāva plānojums iekļauj 2 atsevišķas guļamistabas, kur vienā no istabām ir iebūvēts skapis. Īpašuma pārdošanas cenā ir iekļautas tikai iebūvētās mēbeles! Pārējās mēbeles un aprīkojums ir par papildus samaksu pēc vienošanās. Īpašumā ir visas nepieciešamās komunikācijas - pilsētas ūdens un kanalizācija, gāzes apkure, internets.
Mājā ir apsildāmās grīdas un uzstādīta piespiedu gaisa ventilācijas sistēma ar rekuperāciju. Īpašuma teritorija ir nožogota un labiekārtota. Dārzs ir kopts ar īpašu mīlestību un rūpību - kur vieta atrasta gan augļukokiem, gan ogu krūmiem un dekoratīvajiem stādījumiem. Pagalmā paredzēta vieta diviem auto, un papildus vēl diviem auto paredzēta silta garaža. Abu ēku lietderīgā platība ir 444 kv.m., zemes gabala platība ir 1388 kv.m. Māja ir nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Īpašums atrodas Baldones centrā, mazstāvu privātmāju un zaļu dārzu ieskautā ieliņā, ģeogrāfiski izdevīgā vietā- līdz Rīgai 25 km, līdz Ķekavai 15 km. 10 min ar kājām no īpašuma atrodas Baldones vidusskola, Mūzikas skola un medpunkts, vairāki veikali. Ērta satiksme līdz Rīgai.
Jauks ģimenes īpašums pašā Baldones centrā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums