Ādažu novads, Baltezers, Baltezera iela

Mūsdienīga villa Baltezera krastā

Cena

2 350 000 €

Platība

614 m2

Zeme

9 940 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Baltezers kā apdzīvota vieta vēsturiski veidojusies no Ādažu-Bukultu pils pastāvēšanas laika jau 13.gs beigās. Šodien šī brīnišķīgā, klusā un zaļā apdzīvotā vieta Baltezera krastā ir kļuvusi par prestižu privātmāju ciemu, ar ērtu infrastruktūru, servisu tās iedzīvotājiem.
Piedāvājam iegādei mūsdienīgu, tikko kā būvētu villu Baltezera krastā. Villa un ap to esošais zemes gabals atrodas gleznainā vietā, pašā ezera krastā. Īpašumam ir sava ezera krasta josla ar tiešu pieeju ezeram, pavasarī plānots izbūvēt arī laivu piestātni. No villas plašajiem panorāmas logiem paveras izcils skats uz ezeru. Īpašums sastāv no privātās teritorijas ar kopējo platību 9940 kv.m., uz tās atrodas jauna, mūsdienīga villa 614 kv.m. platībā.

Villa ir Latvijas arhitektes D. Ūdres autordarbs -mūsdienīgs, gaumīgi iekārtots, pārdomāts plānojums un interjers. Katrai telpai ir sava īpaša vieta, funkcionālais pielietojums. Ēkas 1.stāvā izvietota plaša ieejas halle ar atsevišķu garderobes telpu, viesu tualeti, izeju uz garāžu 2 auto. Viesistaba ar kamīnu un kino zāli no kuras paveras lielisks skats uz ezeru, sauna ar panorāmas logu un skatu uz ezeru, izeja uz plašu āra terasi no viesistabas un virtuves - vakara atpūtai un svinību organizēšanai.

Ēkas 1.stāvā ir arī vairākas atsevišķas saimniecības un noliktavas telpas, tehniskā telpa, katlu telpa, no ārpuses atsevišķa ieeja - dārznieka vai palīga telpā. Savukārt villas 2.stāvā - ērti izvietotas 3 guļamistabas, katra ar savu garderobes telpu un vannas istabu, āra terase un balkons - saulainām vasaras dienām, kabinets vai vēl viena guļamistaba. Villa aprīkota ar “gudrās mājas” tehnoloģiju, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu. Grīdu segums - ozolkoks, marmors, durvis, iebūvētie skapji un mēbeles - izgatavotas pēc īpaša pasūtījuma, logi un to konstrukcijas - jaunākās paaudzes.

Teritorija ap ēku ir rūpīgi iekopta, tās lielāko daļu aizņem zāliens, bruģēts piebraucamais ceļš, automātiskā dārza laistīšanas sistēma, teritorijas drošībai uzstādīta video novērošanas sistēma, lokālā ūdens apgāde, kanalizācija, centralizētā gāzes apkures sistēma, automātiskie vārti.
Līdz Rīgas centram 30 minūšu brauciens ar auto, tuvākais lielveikals 7 minūšu brauciena attālumā. Ekskluzīva un mūsdienīga villa Baltezera krastā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums