Garkalnes novads, Garkalne, Priežu iela

Priežu parka ieskauta ģimenes māja Garkalnē

Cena

352 000 €

Platība

350 m2

Zeme

3 969 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties komfortablu un ērtu, priežu parka ieskautu, privātmāju Garkalnē. Ēkas arhitektūra un funkcionālais dizains patīkami iekļaujas vidē. Klusa, droša un zaļa vieta. Zemesgabala kopējā patība -3969 kv.m.(kas sastāv no zemesgabala pie mājas - 2848 kv.m. un 1121 kv.m. - sava privātā piebraucamā ceļa daļas).
Uz zemesgabala atrodas dzīvojamā ēka, kuras kopējā platība ir 350 kv.m., māja ir nodota ekspluatācijā.
Divstāvu dzīvojamai mājai ir ērts un komfortabls plānojums: kur 1 stāvā izvietota - ieejas halle, plaša dzīvojamā istaba ar atvērto plānojumu apvienojumā ar virtuves zonu, ir kamīns, tehniskā telpa, veļas telpa un izeja uz 2 āra terasēm atpūtas brīžiem rīta un vakara saules pusē, viesu tualete, āra nojume diviem vai trīs auto;
Mājas 2 stāvā izvietota halle, trīs guļamistabas, katra ar savu garderobi vai lielu iebūvēto skapi, divas vannas istabas, āra balkons.
Māju ieskauj skaists priežu parks, daļa piemājas teritorijas labiekārtota un aprīkota aktīvās atpūtas vajadzībām - ar volejbola laukumu ar speciālajām smiltīm sportošanai un iebūvētiem volejbola tīkla turētājiem.
Mājas konstrukcija - gāzbetona bloki, pamati - monolīts dzelzbetons, starpstāvu pārsegumi ir dzelzbetona bloki. Komunikācijas: apkure ir divējāda - var izmantojot autonomo gāzes apkuri, vai jonu apkures katla iespējas(ir radiatori un siltās grīdas), gaisa kondicionēšanas sistēma, ūdens dziļurbums, vietējā kanalizācija, internets.
Telpās - grīdu segums - dabīgs un kvalitatīvs koka parkets, koka durvis, kāpnes, aorīkotas vannas istabas. Ērtai ikdienas lietošanai pilnībā iekārtota virtuve ar dabīgā akmens darba virsmu un iebūvējamo tehniku, viesistabā kamīns un mīkstās mēbeles. Līdz Rīgas centram - 24 km. Izcila izvēle tiem, kas meklē - privātumu, lielisku gaisa kvalitāti un aktīvās atpūtas iespējas dabas tuvumā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums