Garkalnes novads, Upesciems, Plūmju iela

REZIDENCES UPE | Premium klases privātmājas

Cena

604 900 €

Platība

300 m2

Zeme

1 202 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iespēju iegādāties īpašumu - īre ar izpirkuma tiesībām, tiesības lietot nekustamo īpašumu, pakāpeniski to izpērkot.

Rezidences UPE ir moderns, izsmalcināts un ieturēts minimālisma stilā, premium klases privātmāju komplekss, kas atrodas tikai 20 kilometru attālumā no Rīgas centra – Upesciemā. Projekta lakoniskais nosaukums ne tikai atspoguļo apdzīvoto vietu, kurā atrodas, bet arī konkrētās ielas, kuru garumā slejas unikālās, tumšos toņos apvītās ēkas. Upeņu, Plūmju un Elenburgas ielas – tās apvīs Rezidences UPE mājokļus, atspoguļojot tiem raksturīgo funkcionalitāti, mūsdienīgumu un izcilu dzīves un vides kvalitāti.

Māja Plūmju ielā 2A celtniecība tiks uzsākta 2023.gada aprīlī. Ēka tiks nodota ekspluatācijā līdz 2023.gada 31.decembrim ar pilnu apdari un iebūvētām virtuves, priekšnama un sanitāro mezglu mēbelēm.
Arhitekti - SIA "Baltex Group" Ilgvars Gravnieks, Oskars Brokāns, Vladlens Kurajevs.
Mājas bāzes mēbelējumā ietilps - virtuves mēbeļu komplekts un iebūvētas priekšnama mēbeles. Mēbeles izgatvotas no mūsdienīgiem, augstvērtīgiem materāliem ar iebūvētu sadzīves tehniku un apgaismojumu. Sanitārie mezgli aprīkoti ar funkcionālām mēbelēm, kas izgatavavotas no mūsdienīgiem, telpu specifikai atbilstošiem materiāliem.
Īpašums sastāv no:
-1202 m2 liela zemes gabala;
-Divu stāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 300,2 m2;
-Dzīvojamā platība 262,6 m2;
-Terase 29,8 m2;
- Garāža 1 automašīnai.
Ēkai fibo pamatu bloku mūra pamati, siltinātas gāzbetona bloku mūra ārsienas, dobto dzelzsbetona pārseguma paneļu pārsegums. Savietots koka spāru jumts ar valcprofila segumu, kurš veido mansarda stāva griestus. PVC 3 stiklu pakešu energoefektīvi logi un vitrīnas. Logi mansarda stāvā aprīkoti ar pilnstikla franču balkoniem, kuri stiprinās pie loga rāmja.
Inženiertīkli:
-Apkure – Gāze, apsildāmās grīdas mājas abos stāvos (izņemot garāžu);
-Ūdensapgāde - pieslēgums pie centralizētās ūdensapgādes tīkliem.
-Elektrība - pieslēgums pie elektorapgādes tīkliem.
-Ventilācija - rekuperācijas sistēma. Paredzēta mehāniska pieplūdes / nosūces sistēma dzīvojamās telpās un sanmezglos ar gaisa apstrādes iekārtu ar siltuma atgūšanu un trokšņu slāpētājiem.
Mierpilnajā un ainaviskajā privātmāju kompleksā Rezidences UPE plānots uzbuvēt desmit vienota un ieturēta skandināvu arhitektūras stila privātmājas. Atrašanās vien pāris minūšu brauciena attālumā no pulsējošās galvaspilsētas Rīgas, padara dzīvi šī projekta ietvaros par īpaši pievilcīgu tiem, kuru ikdienas pienākumi pildāmi galvaspilsētā un kuriem, lai sasniegtu patiesu dvēseles idilli, nepieciešams izjust mieru, klusumu un dabas tuvumu atelpas brīžos.
Rezidences UPE ir mūsdienīgs komplekss, kura apkārtne nodrošina tā rezidentus ar pilnvērtīgu dzīves baudījumu. Projekta apkaimē ir pieejamas tādas labiekārtotas atpūtas vietas kā: muižas parks, Alberta dīķis, Pētera dīķis un citas pludmales pie neskaitāmajiem Upesciema dīķiem. Savukārt aktīvās atpūtas cienītājiem tuvumā ir pieejams Wake parks un Upesciema stadions. Nenoliedzama priekšrocība ir attīstītā infrastruktūra – apkārtnē kursē Rīgas Satiksmes transports, atrodas Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Tautas bibliotēka, ārsta privātprakse, dienas centrs un veikali, publiskās zonas ir nodrošinātas ar apgaismotiem ceļiem, ietvēm un veloceliņiem.
Ciemata teritorijā atrodas 10 īpašumi ar labiekārtotiem zemes gabaliem no 1200 līdz 1800 kvadrātmetriem, ar mūsdienīgām un plašām dzīvojamajām ēkām platībās no 230 līdz 310 kvadrātmetriem, kas jaunajiem īpašniekiem tiek piedāvātas ar dizaineru izstrādātu augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari, tajā skaitā iebūvētām mēbelēm, santehniku un virtuves aprīkojumu.
Dzīve Rezidences UPE ir raksturojama kā harmoniska, droša un mūsdienīga. Meža un ūdens tuvums nodrošina ekoloģiski tīru un dabisku vidi, kas padara Rezidences UPE par ideālu vietu cilvēkiem ar augstām prasībām gan pret estētisko vidi sev apkārt, gan veselību un dzīves ērtībām.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums