Jūrmala, Lielupe, 18.līnija

Eleganta restaurēta klasiska Jūrmalas stila māja pie jūras

Cena

1 620 000 €

Platība

256 m2

Zeme

1 325 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Jūrmala ir pilsēta ar īpašu atmosfēru un auru. Baltu smilšu pludmales, jūras ūdens, svaigais priežu mežu gaiss, unikāla arhitektūra un fantastiska atmosfēra, ir šīs pilsētas vizītkartes. Šī nesen restaurētā māja atrodas vienā no prestižākajām vietām Jūrmalā, Lielupē, kur pludmale atrodas vien rokas stiepiena attālumā.
Mājas restaurācija pabeigta 2019.gadā. Restaurācija veikta tā, lai ēka saglabātu savu vēsturisko šarmu, ar cieņu izturoties pret Jūrmalas koka arhitektūras stilu un tradīcijām.

Piedāvājam iegādei klasiskā Jūrmalas stilā restaurētu koka māju Lielupē, blakus jūrai un kāpām. Mājai ir 2,5 stāvi un tās kopējā platība sastāda 256 kv.m., teritorijas platība pie mājas 1325 kv.m. Gaišā un kvalitatīvi restaurētā māja ir izcils Jūrmalas koka arhitektūras paraugs ar elegantiem koka jumta dekoriem un tipisku logu rūtojumu ēkas fasādē.
Mājas plānojums ir ērts un pārdomāts, kur mājas 1 stāvā izvietota ieejas zona - koridors, viesu tualete, plaša viesistaba ar kamīnu, kas eleganti apvienota ar virtuvi, izeja uz plašu āra terasi. Mājas 1 stāvā tāpat arī izvietota atpūtas zona ar saunu un dušu, tehniskā telpa.
Mājas 2 stāvā atrodas 2 guļamistabas, katra ar savu vannas istabu, kabineta zona ar izeju uz skaistu āra balkonu.
Mājas mansarda stāvā atrodas vēl 2 guļamistabas un vannas istaba, garderobes telpa. Mājas pagalmā garaža 2 automašīnām un āra kamīns.
Skaista, iekopta piemājas teritorija ar zālienu un košumkrūmiem. Tikai dažu soļu attālumā skaista un tīra pludmale, līdz Jūrmalas centram - 10-15 minūšu gājiens ar kājām.
Lieliska izvēle komfortablai dzīvei Jūrmalā tuvu pie jūras.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums