Jūrmala, Dzintari, Grīšļu iela

Dizaina māja Dzintaros pie upes

Cena

693 000 €

Platība

300 m2

Zeme

1 850 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei mūsdienīgu un ērtu divstāvu privātmāju Dzintaros, upes pusē. Māja nodota ekspluatācijā(2017.gadā), tai ir ērts un funkcionāls plānojums, nelieli uzturēšanas izdevumi.
Iekopts un iežogots zemes gabals ar kopējo platību - 1850 kv.m., uz kura ir izvietota divstāvu dzīvojamā māja ar lietderīgo platību - 200 kv.m.(kopējā platība 300 kv.m.). Mājas 1 stāvā ērti izvietota ieejas halle ar plašu garderobes telpu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, no tās panorāmas logiem paveras lielisks skatu uz Lielupi, virtuve, bērnu spēļu istaba, viesu tualete, katlu un tehniskā telpa, āra terase ar kamīnu. Mājas 2 stāvā izvietotas 2 atsevišķas guļamistabas un vannas istaba, kabinets vai vēl viena guļamistaba, kā arī galvenā guļamistaba ar savu vannas istabu un garderobi.
Īpaši atzīstama mājas energoefektivitāte, mājā ierīkota svaiga gaisa apmaiņas sistēma(rekuperators), saules kolektori(ūdens sildīšanai), gāzes apkure, ātrs internets, pilsētas ūdens un kanalizācija. Iedzīvotāju ērtībai uz teritorijas izvietota palīgēka - insstrumentu un saimniecības piederumu uzglabāšanai. Nojume- 2 auto.
Ērts un mūsdienīgs īpašums ar lieliskiem skatiem uz upi.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums