Jūrmala, Priedaine, Laipu iela

Mūsdienīga un energoefektīva māja Priedainē pie upes

Cena

535 000 €

Platība

300 m2

Zeme

1 152 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Jauna un mūsdienīga māja Jūrmalā, Priedaine.
Iegādei tiek piedāvāts unikāls īpašums skaistā vietā “Riverside Project” privātā ciemata teritorijā, Laipu ielā, Priedainē.
Mēs piedāvājam mūsdienīgu, jaunuzceltu ēku, ar izcilu arhitektūru, eksterjera dizainu un ar augstu energoefektivitāti. Mājai ir koka karkasa konstrukcija, un tā ir būvēta pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem, no vislabākajiem pieejamajiem materiāliem, kas nākotnē sniegs plašuma un ērtas dzīves telpas sajūtu tās iedzīvotājiem.
Īpašuma ārējais veidols izpildīts mūsdienīgas "klēts" stilā, ēkas jumta līnijai sekojot un harmoniski saplūstot ar meža koku līniju. Lielupe atrodas tikai 100 metru attālumā.
Mājas centrālā vieta neapšaubāmi ir plašā dzīvojamā istaba ar vairāk kā 9 metru augstiem griestiem un panorāmas logiem, no kuriem paveras lieliski skati uz blakus esošo priežu mežu un iekšpagalmu. Mājas konstrukcijā iebūvētās iespaidīgās un pamatīgās koka sijas ir plānots eksponēt mājas interjerā, lai tādējādi dotu iespēju redzēt un vizualizēt ēkas iekšējo struktūru. Pēc pasūtījuma izgatavotie alumīnija logi(uz iekšpusi - apdare ar koku, uz ēkas fasādi - aluminijs) mājā piedāvā labākos rādītājus Baltijā energoefektivitātei un iespējamiem siltuma zudumiem, tie izgatavoti izmantojot “Smartwin” tehnoloģiju.
Lielie panorāmas logi virtuvē, dzīvojamā istabā un saimnieku guļamistabā ļaus tās iedzīvotājiem vērot blakus esošo priežu parku un baudīt dabas tuvumu.
Fasādes un lielākā jumta daļa tika pabeigtas izmantojot Titāna cinka materiālu, kas ražots vācu uzņēmumā Rheinzinc. Dažas papildus smalkās fasādes detaļas ir rotātas ar keramikas flīzēm.
Jaunbūve tiek piedāvāta ar derīgu būvatļauju, tādējādi ļaujot pircējam ietaupīt aptuveni 2 gadus sava laika, saskaņojot un izstrādājot mājas būvprojektu, kā arī būvējot to. Būvatļauja derīga līdz 28.08.2025. Mājā nepieciešams pabeigt iekštelpu izbūvi, pabeigt komunikāciju un elektrības instalāciju, pabeigt iekšējās apdares un interjera darbus, un atkarībā no interjera specifikācijas mājas pilna iekšējā un ārējā apdare pircējam varētu izmaksāt ap 250 000 - 300 000 EUR. Ir pieejams projekta detalizēts materiāls, ja tas nepieciešams, un visi projektēšanas darbi ir pabeigti. Mājas pamati ir būvēti tā, lai tie atbilstu jaunākajām ES prasībām. Mājas pamatos ir uzstādīts ievērojams daudzums metāla pāļu 6 līdz 9 metru dziļumā, lai nodrošinātu ēkas konstrukcijas stabilitāti. Ūdens un kanalizācija īpašumā paredzēti lokāli un pēc ēkas celtniecības pabeigšanas tie būs gatavi pieslēgšanai. Līdz Jūrmalai ar auto - 5 min., Starptautiskās skolas - 10 min., līdz Rīgai - 15 minūtes.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums