Jūrmala, Priedaine, Lielais prospekts

Skaists īpašums priežu parkā

Cena

555 000 €

Platība

546 m2

Zeme

2 882 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

9
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Klusajā Priedainē priežu parka teritorijā, pārdodam skaistu , atjaunotu īpašumu. Īpašums sastāv no pilnībā atjaunota Jūrmalas arhitektūras pieminekļa un jaunuzceltas dzīvojamās ēkas ar saimniecības ēkas, auto nojumes un garāžas piebūvi.

Vēsturiskā ēka (255 kv.m.) ir saglabājusi savu Jūrmalas arhitektūras šarmu, apvienojumā ar modernu iekštelpu plānojumu un apdares līmeni, pilnībā atbilstošu mūsdienu prasībām. Uz ēkas balkoniem un terasēm Jūs varēsiet baudīt gan rīta saules starus, uz terases pie guļamistabas, gan rīta kafiju un ģimenes pusdienas, omulīgajā virtuves verandā. Arī bērnistabai svaigs gaiss ar priežu smaržu uz dienvidu balkona. Ēkā ir plaša halle, viesistaba ar kamīnu, kabinets, moderni iekārtota virtuve, divas vannas istabas, saimniecības/katlu telpa, 3 plašas guļamistabas ēkas 2 stāvā, un protams arī neliels pagrabs zem mājas sliekšņa.

Otra ēka ir jaunbūve (290 kv.m.) ar viesistabu, apvienotu ar virtuves zonu, kabinetu, viesu tualeti, 2 vannas istabām, 2 guļamistabām, saunu, saimniecības telpu un 2 garderobēm, katrā stāvā sava āra terse. Ēkas piebūvē, ir saimniecības telpa, nojume 2 auto un garāža/darbnīca.

Iekopts, apzaļumots zemesgabals ar skaistām Jūrmalas priedēm, automātiski vārti, bruģēts iekšpagalms.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums