Jūrmala, Bulduri, Viestura iela

Lieliska ģimenes māja Bulduros pie Bulduru Dārzkopības skolas

Cena

420 000 €

Platība

265 m2

Zeme

1 033 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei jauku 2 stāvu ģimenes māju Bulduros, Viestura ielā, blakus Bulduru tehnikumam(bijusī Bulduru dārzkopības vidusskola), netālu no Lielupes un ar kājām sasniedzamā attālumā no Baltijas jūras un pludmales.
Ērtā un komfortablā ģimenes māja atrodas klusā un zaļā privātmāju rajonā Bulduros, upes pusē, ar ērtu izbraukšanu uz Rīgas pilsētas centru, starptautisko lidostu Rīga, Piņķu starptautiskajām skolām. Īpašums izvietots tuvu visai nepieciešamajai pilsētas infrastruktūrai - pakalpojumiem, veikaliem, skolām un bērnudārzam, sabiedriskajam transportam, līdz jūrai un pludmalei - 2 km, kas ar kājām ejot ir 15-20 minūtes, ar riteni ap 10 minūtes.
Mājas 1 stāva plānojums piedāvā plašu ieejas halli un koridoru, atsevišķu virtuvi, kas aprīkota ar visu nepieciešamo iebūvēto virtuves tehniku un mēbelēm, mājā ir plaša dzīvojamā istaba ar malkas kamīnu un izeju uz āra terasi, tāpat 1 stāvā atrodas - 1 guļamistaba ar dušas telpu, atsevišķs kabinets, viesu tualete, garaža 2 auto, katlu telpa.
Savukārt mājas 2 stāvā izvietotas atsevišķas 2 guļamistabas, 2 vannas Istabas, vienai no guļamistabām ir neliels balkons ar skatu uz dārzu. Mājas kopējā platība - 265 kv.m. ( lietderīgā platība bez balkona un terases - 228 kv.m.). Zemes gabala platība - 1033 kv.m., teritorija iežogota, el.vārti. Apkure - gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija.
Māja celta no blokiem - 2004.gadā, tā ir sakopta un labi uzturēta.
Komfortabls un neliels īpašums Jūrmalā, klusā un ērtā atrašanās vietā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums