Rīga, Bieriņi, Kantora iela

Izsmalcināts īpašums Bieriņos

Cena

980 000 €

Platība

452 m2

Zeme

3 948 m2

Guļamistabas

8

Vannas istabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties vienu no skaistākajām privātmājām Pārdaugavā, Bieriņos. Māju ir būvējis pazīstams latviešu mākslinieks, projektējot to tā, lai telpas būtu plašas, augstiem griestiem un dotu daudz dabiskā apgaismojuma katrā istabā.

Pilna mājas rekonstrukcija notikusi divos etapos - 2008. un 2013. gadā., kuru ietvaros īpašums ir ticis atjaunots ar jauniem siltinājumiem, konstrukcijām un inženiertīkliem, dzīvojamā platība ir pārplānota, atjaunota fasāde. Saimnieki ir centušies saglabāt vēsturisko šarmu, apvienojot to ar mūsdienu stila un tehnoloģiskajiem risinājumiem. Ēkai netipiski ir ekskluzīvi ozolkoka dēļu fasādes elementi. Interjerā ir saglabātas un atjaunotas vēsturiskās kāpnes, grīdas, vairākas iekšdurvis, kā arī restaurēta vecā ēkas krāsns, kas šobrīd kalpo kā koptēla dizaina elements. Visi rūpīgi izvēlētie apdares materiāli, interjera priekšmeti un tehniskie risinājumi lieliski harmonizē ar mājas klasisko stilu.

Dzīvojamās mājas kopējā platība sastāda 452 m2.
1. stāvā izkārtota brīnišķīga stiklota ēdamistaba un virtuves zona ar izeju uz dārza terasi, plaša viesistaba ar kamīnu, kabinets, divas vannas istabas, garderobe un saimniecības telpa. 2. stāvā izvietotas 5 guļamistabas, 2 vannas istabas, sauna, garderobes un plaša terase saimnieku guļamistabā.
Pagrabstāvā atrodas tehniskā telpa un saimniecības telpas. Pagrabs ir būvēts no betona pārsegumiem, sauss un ļoti funkcionāls.

Pirts ēkas un garāžas platība – 133 m2.
Pirts ēka būvēta kā atpūtas zona un ietver studio tipa viesistabu un virtuvi, džakuzi, nodalītu saunu un dušas telpu. Garāža paredzēta trim automašīnām.

Gandrīz 4000 m2 plašajā teritorijā ietilpst divi zemesgabali, kuros izveidots brīnišķīgs dārzs ar daudz kokiem un košumkrūmiem, ir gan ceriņi un jasmīni, gan citi ziedoši koki, kuri nodrošina smaržu un ziedošu ainavu visā vasaras periodā.

Šis īpašums ir radīts cilvēkiem, kuriem svarīgs pilsētas un lidostas "Rīga" tuvums, bet tajā pašā laikā vēlas baudīt harmonisku, dabas un vēsturiskā šarma piepildītu ģimenes dzīvi.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums