Engures novads, Engures pagasts, Klapkalnciems

Ērta ģimenes māja tuvu no jūras Klapkalnciemā

Cena

335 000 €

Platība

230 m2

Zeme

3 444 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Ērta ģimenes māja tuvu no jūras Klapkalnciemā.
Klapkalnciems ir kluss un zaļš ciems Rīgas līča piekrastē tikai 50 km attālumā no Rīgas un 35 km attālumā no starptautiskās lidostas Rīga. Lieliska iespēja dzīvot Baltijas jūras krastā, klusā un zaļā vietā, netālu no Jūrmalas un Rīgas.
Piedāvājam iegādei ērtu ģimenes māju Klapkalnciemā, tikai 500 metru attālumā no pludmales. Mājas kopējā platība - 230 kv.m., zemes gabala platība -3444 kv.m.
Ērtais 2 stāvu ģimenes mājas plānojums piedāvā tās iedzīvotājiem
- 1 stāvā- plašu un gaišu ieejas halli, dzīvojamo istabu ar kamīnu/ krāsni ar siltuma izvadu uz 2. stāvu un izeju uz plašu āra terasi un dārzu ar iekoptu zālienu un skaistu dīķi;
Vēl 1 stāvā izvietota pilnībā aprīkota virtuve, dušas telpa, tehniskā telpa (ūdens filtri & boilers), Dušas telpa ar tualeti, kabinets vai guļamistaba un garāža kas šobrīd tiek izmantota kā granulu noliktava un uzstādīts granulu katls);
- 2 stāvā izvietotas 4 guļamistabas, 2 balkoni un plaša vannas istaba.
Māja celta 2012 gadā, nodota ekspluatācijā.
Mājas apkure - granulu katls, var kombinēt apkuri ar kamīnu/ krāsni. Katlu var izmantot karsta ūdens sildīšanai. Komunikācijas - dziļurbums un bio kanalizācija, internets -Tele2, Televīzijā TET.
Mājas teritorijā ir iekārtots bērnu laukums un atrodas koka šķūnis: atvērtā daļā var žāvēt veļu un malku un slēgtā daļā var ghlabāt terases mēbeļes un dārza inventāru.
Blakus - neliels pārtikas veikals, tuvākās skolas un bērnu dārzi - Lapmežciems(bērnudārzs un pamatskola) un Engure(bērnudārzs, vidusskola), blakus sabiedriskā transporta pietura. Līdz Rīgai - 1 stunda ar auto, līdz Jūrmalai - 20 minūtes, līdz Tukumam 15 minūtes. Lieliska māja ģimenei, kam nepieciešama - klusa, zaļa un ekoloģiska vide.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums