Mārupes novads, Mārupe, Grūdupu iela

Jauna, moderna, labiekārtota privātmāja Mārupē

Cena

485 000 €

Platība

210 m2

Zeme

1 436 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Šis skaistā, modernā māja, kas ir ne vien mūsdienīgas arhitektūras, bet arī energoefektivitātes paraugs, atrodas vienā no pieprasītākajiem Pierīgas rajoniem – Mārupē. Māja atrodas uz bruģētas, apgaismotas ielas, ērti nokļūt līdz visai tuvākajai infrastruktūrai Mārupes centrā – sabiedriskā transporta pieturām, veikaliem, skolai, bērnudārzam un citiem pakalpojumu sniedzējiem.
Šī ģimenes māja ir veidota ar pārdomātu, zonētu plānojumu, lai maksimāli praktiski izmantotu katru tā kvadrātmetru, radot gaišu, atvērtu telpu, kurā dominē dienasgaisma, gaiss un plašums. Mājas sirds ir dzīvojamā zona ar augstiem griestiem, panorāmas logiem un 2 terasēm. Blakus dzīvojamajai zonai iekārtota pilnībā aprīkota virtuve ar individuāla dizaina iebūvēto virtuvi un mēbelēm, kā arī slēptu pieliekamo ar regulējamu temperatūru. Viesu ērtībai iekārtota arī viesu tualete.
Īpaši ērti mājā jutīsies bērni, kuriem atvēlētas divas guļamistabas un atsevišķa vannas istaba. Saimnieku guļamistaba ir ar plašu garderobi un privātu vannas istabu. Mājā ir arī atvērtā tipa darba telpa , ko var izmantot kā kabinetu, viesu istabu, vai izveidot par papildus guļamistabu.
Mājā ir garāža ar automātiskajiem vārtiem vienam auto, tehniskā telpa un veļas telpa, kurā atrodas veļasmašīna un gludinātava.
Pagalmā ir ļoti skaists vītols, kas vasarā dod patīkamu patvērumu no saules un veido īpašu noskaņu gan pagalmā, gan mājā.
Viss mājas iekārtojums veidots modernā un pārdomātā stilā, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Īpaši domāts par energoefektivitāti, lai maksimāli samazinātu mājas uzturēšanas izmaksas un tā atbilst visaugstākajiem būvniecības standartiem - tā ir būvēta uz lentveida pamatiem no Bauroc ECOTERM + 500 mm blokiem, tai ir ventilējama fasāde, alumīnija logi un durvis. Ēkā ir ierīkota jaudīga rekuperācijas sistēma, kas vadāma gan attālināti, gan manuāli. Apkuri un dzesēšanu nodrošina siltumsūknis DAIKIN , visā ēkā ir apsildāmās grīdas, kuru siltumu var elektroniski regulēt pa zonām.
Uz doto brīdi mājai ir jaunbūves statuss, tiek nobeigti atlikušie darbi un viss sagatavots nodošanai ekspluatācijā.
Ja vēlaties dzīvot namā, kurā pārdomāts katrs solis, tas šī iespējams ir labākā māja Mārupē, kas spēs nodrošināt ērtu dzīves baudījumu!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums