Pāvilostas novads, Sakas pagasts, Mākoņi

Brīvdienu māja Pāvilostā

Cena

139 000 €

Platība

104 m2

Zeme

3 559 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod īpašumu jūras tuvumā pie Pāvilostas, brīvdienu māju ciematā "Mākoņu brīvdienas".

Ciemats apvieno dabīgu ainavu un oriģinālu, modernu arhitektūru, tādējādi uzsverot atpūtnieku tuvumu dabai. Kopējo ciemata teritoriju ieskauj ziedošas lauku pļavas, bet piemājas teritoriju veido labiekārtota atpūtas zona ar nelieliem lapu koku un graudzāļu stādījumiem.

Nama pirmajā līmenī atrodas nojume divām automašīnām, kā arī tehniskā telpa – garāža, bet otrā stāva līmenī izvietota dzīvojamā zona – studijas tipa viesistaba, divas izolētas guļamistabas, sanitārtehniskais mezgls un sauna, kā arī plaša āra terase nesteidzīgai ainavas baudīšanai. Mājas dzīvojamā platība sastāda 103,5 kv.m.

Brīvdienu mājas iekštelpu interjerā apvienots askētisms un funkcionalitāte – betona grīdas, skandināvu dizaina kamīns, moderns mākslīgais iekštelpu apgaismojums, panorāmas logi.

Gan mājas koncepts, gan apkārtējā vide ļauj tās īpašniekiem atpūsties no ikdienas steigas un rūpēm, ļaujoties gan mierīgai atpūtai pie jūras – pastaigām, saules peldēm un zivju degustācijai, gan aktīvajai atpūtai – vindsērfingam, pūķošanai, stāvairēšanai, velobraucieniem u.c. Ciemata teritorijā pieejams volejbola un basketbola laukums, kā arī labiekārtota ugunskura vieta.

5 km attālumā no ciemata atrodas šarmantā Pāvilosta, kas no tipiska zvejnieku ciemata kļuvusi par jahtu, kuteru un ūdensportistu pieturas vietu, bet vēju pilsēta Liepāja atrodas 40 km attālumā.

Ciemats “Mākoņu brīvdienas“ ieguvis vairākas nozīmīgas arhitektūras balvas, piemēram, arhitektūras gada balvu nominācijā “Jaunbūves.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums