Rīga, Mežaparks, Georga Kūfalta iela

Mūsdienīga Villa Lavanda Mežaparkā

Cena

956 000 €

Platība

247 m2

Zeme

1 798 m2

Stāvs

2

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties mūsdienīgu rezidenci Villa Lavanda projektā „Mežaparka Rezidences”. Villas projekta arhitekts - Atis Caune (“CORE Projekts”). Divlīmeņu villa ir veidota ar atsauci uz funkcionālisma stilu, un apvieno šī stila iezīmes mūsdienīgā interpretācijā. Brīvais iekštelpu plānojums, balkonu, terašu un plakano jumtu gleznainais izkārtojums un lielie stiklojumi rada organisku saliedētību ar apkārtējo vidi. Ēkas kompozīciju veido vienstāva un divstāvu apjoma salikums.
Vienstāvīgajā apjomā izvietota dzīvojamā – virtuves zona ar augstiem griestiem, plašu skatu uz dārzu un izeju uz segtu āra terasi. Divstāvīgajā apjomā atrodas garāža, palīgtelpas un guļamistabu zona otrajā stāvā.
Fasādes apdarē izmantotās kapara plāksnes ar tajās iestrādātām dekoratīvām joslām akcentē atturīgi pelēkais dekoratīvais apmetums. Ēkai mājīgumu piešķir ieejas zonā, terašu segumā un griestu apšuvumā izmantotā koka apdare. Tumšajā diennakts laikā fasādes arhitektoniskās detaļas akcentē tajās iestrādātais LED apgaismojums.
Funkcionalitāte un mūsdienīga formu skaidrība ir šī projekta galvenās vērtības.
Baltā apdare.
Mūsdienīga rezidence Villa Lavanda – izcils īpašums dzīvošanai un atpūtai!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums