Rīga, Mežaparks, Hamburgas iela

Grezna māja Mežaparkā ar dārzu

Cena

Cena pēc pieprasījuma

Platība

1 000 m2

Zeme

2 193 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

7
Nosūtīt ziņu broker link arrow


Hamburgas iela ir viena no skaistākajā ielām Mežaparkā. Jau daudzus gadu desmitus tā ir vilinājusi dažādas vēstniecības, sabiedrības ļaudis, lielas ģimenes, māksliniekus dzīvot šajā sakārtotajā vidē. Piedāvājam iegādāties kvalitatīvi būvētu privātmāju ar kopējo platību 1000 kv.m. (tai skaitā dzīvojamā platība - 836 m2). Gaišajā un plašajā mājā ir iespēja dzīvot divām paaudzēm kopā vai ļoti kuplai ģimenei. Pirmajā stāvā ir ērti izvietota ieejas halle, dzīvojamā istaba ar virtuvi un ēdamistabu viesu uzņemšanai vai pasākumu rīkošanai un viesu sanmezgls. Atsevišķa telpa baseinam ar baseinu,turku pirts un solārijs. Saimnieku virtuve ar ēdamistabu, atsevišķa viesistaba ar kamīnu no kurienes vienlīdz ērti nokļūt uz āra terases, bibliotēkas zona un atsevišķs kabinets, viesu sanmezgls. Ēkas pagraba stāvā izvietotas vairākas palīgtelpas - mājas saimnieciskajā vajadzībām, garaža divām automašīnām un pie mājas paredzētas vairākas vietas viesu automašīnām.
Uz mājas otro stāvu ved greznas kāpnes, kas ir īsts meistardarbs. Tajā ir izvietotas 7 guļamistabas, 4 vannas istabas un vairākas garderobes un terase. Ir kopēja atpūtas telpa ar bibliotēku. Mājas jumta stāvā izvietotas palīgtelpas - garderobes. Mājas interjers veidots klasiski modernā stilā.
Teritorija ap māju ir ar lielisku un iekoptu dārzu, kurā atradīsiet bagātīgus ziedu stādījumus, tikai Mežaparkam raksturīgos priežu siluetus, kas mijas ar dažādiem dekoratīvo krūmu stādījumiem. Teritorijas kopējā platība ir 2193 kv.m.
Izcils īpašums zaļā un klusā vietā Mežaparkā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums