Talsu novads, Rojas pagasts

Mūsdienīga māja Baltijas jūras krastā, Kaltenē

Cena

1 200 000 €

Platība

210 m2

Zeme

9 315 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Modernisma un funkcionālas arhitektūras pērle Baltijas jūras krastā Rojas pagastā, Kaltenē. Kaltene ir neliels piejūras ciems Baltijas jūras krastā.
Piedāvājam iegādei mūsdienīgu un inovatīvu dzīvojamo māju ar funkcionālu un pārdomātu plānojumu, plašām telpām, minimālisma un modernisma stilā izveidotu iekštelpu interjeru. Īpašums atrodas Litorīnas laika jūras stāvkrastā, kraujas malā 15 metru augstumā virs jūras līmeņa. Modernā "Bauhaus" minimālisma stilā veidotā mājas arhitektūra piedāvā tās iemītniekiem telpu funkcionālismu, plašuma sajūtu, tajā pašā laikā tiecoties pēc dzīves vides vienkāršības, atturības un elegances.
Ēkas arhitektūra izceļas ar tīru arhitektonisko ģeometriju un līniju vienkāršību. Vienlaidu stilkojums visa pirmā stāva līmenī palīdz dabai ienākt telpā, ārējo dzīves vidi sapludinot ar iekštelpu. Interjers veidots maksimāli lakonisks, izmantojot tādus materiālus - kā betons, stikls un metāls, radot skaidru un tīru iespaidu. Šīs dzīvojamās mājas galvenās vērtības ir funkcionālisms, plašums un ērts plānojums.
Mājai ir 1 stāvs, kur griestu augstums sasniedz 6 metrus. Mājas kopējā platība ir 210 m2 liela, tajā ir ērti izvietota plaša ieejas halle, viesu tualete un dušas telpa, 2 garderobes telpas, katlu un tehniskā telpa un veļas mazgātuve, 2 guļamistabas ar skatu uz jūru, plaša dzīvojamā istaba ar kamīnu, 2 darba kabinetu zonām, virtuves daļa ar labiekārtotu un aprīkotu virtuvi. Mājas otrajā stāvā ir izveidota darbnīca - gleznošanai vai citām radošām nodarbēm. Pie mājas nojume 8 auto. Zemes gabals ap māju 9315 m2. Mājas tehniskais nodrošinājums un inovatīvās tehnoloģijas nodrošina ekonomisku un ilgstpējīgu dzīves vidi un dzīvošanas komfortu.
Mājas apkure - siltumsūknis, siltās grīdas. 80% no ēkas energopatēriņa nodrošina saules paneļi ar enerģijas uzkrāšanu akumulatoros. Mājā savs ūdens dziļurbums, bio kanalizācijas sistēma, jaudīgs internets, pietiekošas elektrības jaudas. Video novērošana un apsardze. Māja nodota ekspluatācijā.
Piedāvājam dzīvot funkcionālā mūsdienīgā mājā, blakus gleznainai pludmalei ar savu laivu piestātni un neaizmirstamu dabas ainavu, kur Kaltenes piekrastes pludmale tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Baltijas jūras pludmalēm.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums