Rīga, Centrs, Emiļa Melngaiļa iela

Investīciju objekts Rīgas pilsētas centrālajā daļā

Cena

Cena pēc pieprasījuma

Platība

1 709 m2

Zeme

1 811 m2

Stāvs

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Ēka piemērota, lai izmantotu sava biroja vajadzībām vai iznomājot ēku pilnībā vai daļēji. Ēkai ir ērts un pārdomāts plānojums, kas nodrošina iespēju to izmantot gan pašu vajadzībām, gan vairākiem nelielu telpu nomniekiem. Ēkā iespējams veikt remontdarbus, lai pielāgotu telpas nomnieka vajadzībām. Teritorijā izveidota autostāvvieta, kas paredzēta 36 automašīnām.

Īpašums atrodas Rīgas pilsētas centrālajā daļā, kvartālā, kuru iekļauj Emīla Melngaiļa iela, Strēlnieku iela, Hanzas iela un Krišjāņa Valdemāra iela. Objekts sastāv no zemes gabala 1811m2 platībā un četrstāvu administratīvās ēkas ar kopējo platību 1709m2. Ēkas izmantojamo platību iespējams palielināt par 200 m2, pārvietojot transformatoru, kas šobrīd atrodas telpās.

Ēka uz apkārtējās apbūves fona izceļas ar savu būvapjomu un arhitektonisko veidolu un tā teicami eksponējas Emiļa Melngaiļa ielas ainavā. Ēka pievērš uzmanību ar konstruktīvisma un funkcionālisma garā veidoto fasādi un tās atrašanās vieta nodrošina piekļuvi visai nepieciešamajai pilsētas infrastruktūrai, kā arī sniedz ērtu piekļuvi ēkas apmeklētājiem. Ēkā ir ievietots gāzes apkures katls, ventilācijas un apkures sistēma.

Ēkas sertificētais novērtējums ir EUR 2 800 000.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums