Rīga, Grīziņkalns, Tallinas iela

Pārdošanā pirts ēka un zemes gabals Rīgas centrā

Cena

1 100 000 €

Platība

2 090 m2

Zeme

1 938 m2

Stāvs

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdošanā pirts ēka un zemes gabals Rīgas centrā. Īpašums sastāv no zemes gabala 1938m2 platībā un uz tā esošas ēkas 2090m2 platībā. Ēkas pamatfunkcijas ir dažādas pirtis, vairāku veidu nodarbību zāles, dušas, skaistumkopšanas saloni, konferenču telpas, kā arī kafejnīca apmeklētājiem. Ēkas pirmajā stāvā atrodas sieviešu un vīriešu pirts telpas ar atsevišķiem baseiniem, dušām, ģērbtuvēm un atpūtas telpām. Ēkas otrajā stāvā atrodas administrācijas birojs, dažādas semināru un konferenču telpas, kā arī mazākas telpas kas paredzētas skaistumkopšanas, masāžas utml. pasākumiem.
Saglabātas un izceltas ēkas vēsturiskās īpatnības, ēkas rekonstrukcijā izmantojot augstas kvalitātes dabīgus materiālus: akmens masas flīzes, oša koka parkets, ģipšapmetuma un ķieģeļu sienas. Saskaņā ar tehnisko projektu, ēkai tika paredzēta rekonstrukcija trijās kārtās. Pirmās divas projekta kārtas ir nodotas ekspluatācijā. Trešās kārtas būvdarbi pagrabstāvā ir pabeigti par aptuveni 70 procentiem. Pagrabstāvā lielākā daļā telpu ir veikti rekonstrukcijas darbi (pelēkā apdare) un dažās telpās vēl nepieciešami rekonstrukcijas darbi. Piebraucamās ielas klātas ar asfalta segumu un ir labā tehniskā stāvoklī. Gājēju plūsma vidējas intensitātes – to pamatā veido apkārtnes iedzīvotāji un strādājošie. Ļoti labs nodrošinājums ar sabiedrisko transportu. Pie ēkas atrodas ar ēku saistīts bruģēts stāvlaukums 14 automašīnām.
Šobrīd ir visi priekšnosacījumi, lai ēkā varētu attīstīt atpūtas kompleksu, sporta un veselības centra un/vai viesnīcas pakalpojumus.
Saskaņā ar Rīgas pilsētas teritorijas plānojumu, īpašums atrodas Dzīvojamās apbūves teritorijā (Dz), kurā atļauta ir šādu būvju būvniecība un izmantošana: daudzdzīvokļu nams, savrupmāja, dvīņu māja, rindu māja, palīgēka, izglītības iestāde, tirdzniecības un pakalpojumu objekts, sabiedriska iestāde, komerciāla rakstura objekts, kultūras iestāde, ārstniecības iestāde, sporta būve, transportlīdzekļu novietne, dzīvnieku viesnīca. Īpašumā iespējams būvēt ēku līdz 4 stāviem. Zemesgabala maksimālā apbūves intensitāte ir: 70% 2 un mazāk stāvu apbūvē; 100% 3 stāvu apbūvē; 120% 4 stāvu apbūvē. Zemesgabala minimālā brīvā teritorija atkarībā no stāvu skaita ir: 60% 2 un mazāk stāvu apbūvē; 50% 3 stāvu apbūvē; 40% 4 stāvu apbūvē. Zemesgabala, kurā neviena būve vai tās daļa netiek izmantota dzīvojamai funkcijai, minimālā brīvā teritorija atkarībā no stāvu skaita ir 20% līdz 4 stāvu apbūvē. Zemesgabals atrodas perimetrālās apbūves teritorijā. Nosakot atļauto būves augstumu brīvstāvošas apbūves teritorijā, pieņem, ka viens stāvs ir 3,5 m augsts.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums