Rīga, Centrs, Zaubes iela

Namīpašums Zaubes ielā 2, Rīgas centrā

Cena

799 000 €

Platība

935 m2

Zeme

998 m2

Stāvs

5
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei dzīvojamo namu Rīgas centrā, blakus Rīgas klusajam centram, Zaubes ielā 2. Ēkas kopējā platība - 935.1 kv.m., zemes gabala platība - 998 kv.m. Ēka iegādei tiek piedāvāta ar pabeigtiem konstruktīvajiem būvdarbiem , kur sienas, griesti un grīdas sagatavotas gala apdarei, ēkā nomainītas visas caurules un stāvvadi, koka logi un durvis, pieejamas visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure. Šobrīd ēkā paredzēts izveidot vairākus dzīvokļus, bet tikpat labi to var izmantot arī kā biroju centru, vai kā ēku ar miksētu izmantošanas mērķi - pakalpojumu sniedzēji ēkas pirmajos stāvos, dzīvokļi augstākajos stāvos.
Lai ēku varētu pilnvērtīgi izmantot tajā nepieciešams pabeigt iekštelpu apdari, tai skaitā jāizbūvē dzīvokļu iekšējas kāpnes.
Labākais izmantošanas veids - birojs, īres apartamentu viesnīcas ēka, dzīvokļu ēka.
Teritorija ap māju slēgta, ir autostāvvieta līdz 8 automašīnām.
Īpašumā pieejamas sekojošas komunikācijas - centrālais elektrotīkls, siltumtīkls, telekomunikācijas, dabasgāzes pieslēgums, centrālais pilsētas ūdensvads un kanalizācija. Ir notekūdeņu kanalizācija un āra apgaismojums.
Telpu platības un to apraksts - telpu kopējā platība - 935.1 kv.m, no kurām - apartamentu , dzīvokļu un biroja plānotā platība (bez terasēm) - 791.1 kv.m, dzīvokļu terašu platība (ārtelpas) 112.2 - koplietošanas telpas - 30.8 kv.m.

Ēkas pamati - bruģakmens mūris, ārsienas un nesošās sienas - ķieģeļu konstrukcijas, ārsienu siltinājums plus ārējā apdare - krāsots apmetums, telpu pārsegumi - koks ar metāla stiprinājumiem, jumta konstrukcija - koks ar metāla stiprinājumiem. Jumta segums - metāla lokšņu pārklājums, logi - koka ar dubulto paketi. Kāpņu telpa - betona pakāpieni, bez margām.
Pieslēgums pilsētas elektroapgādes tīklam, pieslēgums pilsētas kanalizācijas un ūdensvada tīklam, pieslēgums pilsētas gāzes tīklam.
Ēkā jauns elektroapgādes tīkls, jauni siltumapgādes tīkli (konvektora tipa sildītāji, katram dzīvoklim ir iespējams individuāls gāzes katls), jauni iekšējie ūdensvada un kanalizācijas tīkli, dabīgās ventilācijas kanāli, iekšējo komunikāciju tīkli (internets, televīzija, namrunis), iekšējais gāzes tīkls.
Īpašums pilsētas centrā uz vienas no klusākajām Rīgas ielām - uz Zaubes ielas.

Vizualizāciju un ēkas pārbūves meta autors - arhitektu birojs “Mark arhitekti”

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums