EVITA PUDANE

Pārdošanas un īres konsultants

EVITA PUDANE

Evita Pudane ir daļa no Latvia Sotheby’s International Realty komandas un nekustamo īpašumu nozarē darbojas jau vairāk kā 8 gadus. Evita ir ieguvusi profesionālo augstāko izglītību banku zinību specialitātē, kā arī maģistra grādu uzņēmējdarbībā, kas ikdienā palīdz pārdošanas procesa strukturēšanā un racionālāko jautājumu risināšanā.
Savu darbu uztver ar lielu atbildību un rūpību, regulāri uzlabojot savas profesionālās zināšanas, lai klientiem nodrošinātu pilnvērtīgu, augstākā līmeņa servisu. Evita labi pārzina tendences premium klases nekustamā īpašuma segmentā, bet ir uzskatāma par ekspertu tieši Bieriņu un Mārupes apkaimē, kurā jūtās kā zivs ūdenī, jo arī pati ir Bieriņu rezidents.
Evitas sirdslieta ir interjers un interjera dizains, par ko var pārliecināties visi, kas kādreiz ciemojušies pie viņas un varējuši izbaudīt mājīgo atmosfēru, kas ieviesta, pievēršot īpašu vērību sīkām, bet svarīgām niansēm. Izmantojot savu izkopto stila izjūtu, palīdz īpašumu pārdevējiem ar padomiem, lai īpašums, kuru klienti vēlas pārdot būtu nevis vienkārši dzīvoklis vai māja, bet par mājas, kuras pircēji nevēlas pamest. Evita palīdzēs jūsu īpašumam saņemt tādu pircēju uzmanību, kādu tas ir pelnījis.

Pārdošanas konsultanta objekti