ILZE MAZURENKO

Īpašniece / Pārdošanas eksperte

ILZE MAZURENKO

Latvia Sotheby’s International Realty īpašniece Ilze Mazurenko ir pieredzējusi un profesionāla pārdevēja un Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA biedre kopš 1998. gada. Ilze jau vairāk nekā 20 gadus attīsta veiksmīgu, panākumiem pilnu karjeru nekustamo īpašumu sfērā. Strādājot ar daudzveidīgiem pārdošanas, nomas un objektu attīstības darījumiem, Ilze 2004. gadā izlēma savu plašo pieredzi un zināšanas pārvērst veiksmīgā biznesā, kļūstot par nekustamo īpašumu uzņēmuma līdzdibinātāju.

Ilzes ceļš Latvia Sotheby’s International Realty aizsākās 2009. gadā, kad nozares profesionāle nodibināja Baltic Sotheby’s International Realty, izceļot luksusa nekustamo īpašumu sektoru Baltijā kā primāro uzņēmuma darbības jomu. Uzkrājusi ļoti plašas zināšanas un lieliskas prasmes elitāru nekustamo īpašumu pārvaldībā, Ilze kļuva par Latvia Sotheby’s International Realty īpašnieci, kuras komandu veido augsti kvalificēti profesionāļi, kas luksusa nekustamo īpašumu darījumu jomā sniedz teicamu servisu.

Apņēmīga, pacietīga un apveltīta ar spēcīgu personību, Ilze ir izcila līdere, kas nodrošina augstāko kvalitāti visās ar uzņēmuma darbību saistītajās jomās. Ilze ir augstākās raudzes profesionāle un personīgi ieinteresēta nekustamā īpašuma sarežģītu juridisko un tehnisko aspektu atšķetināšanā, kas viņasprāt, ir īpaši aizraujoši un fascinējoši. Raksturojot savu entuziasmu saistībā ar izaicinošiem risinājumiem nekustamo īpašumu darījumu jomā, Ilze teic, ka viņa piedzīvo neizmērojamu azartu, paveicot to, kas sākotnēji šķita neizdarāms.

Valodas: latviešu, krievu, angļu.