Zīmola stratēģija

Izsoļu nams Sotheby’s ir dibināts 1744. gadā 11. martā. Dibinātājs - Samuel Baker Londonā organizēja sera John Stanley bibliotēkas reto un vērtīgo grāmatu pirmo izsoli. Galvenā Sotheby’s darbības joma – pasaules labāko mākslas darbu izsoles. Kopš 1744. gada Sotheby’s ir atzīts līderis izsoļu pasaulē, bet Sotheby’s zīmols kļuvis par sinonīmu izsmalcinātībai, greznībai un profesionalitātei. Ekskluzīva nekustamā īpašuma kompānija Sotheby’s International Realty dibināta 1976. gadā. Kompānija nodrošina visplašākās globālās iespējas saviem klientiem –profesionālo un pieredzējušo ekspertu pakalpojumus apvienojumā ar starptautiskajām datu bāzēm un pārdošanas rīkiem.

Starptautiskie bukleti

Pēc īpaša pasūtījuma mēs izgatavojam augstas kvalitātes informatīvus bukletus, ievērojot visus Sotheby’s International Realty standartus. Bukleti tiek izplatīti kompānijas klientiem pa visu pasauli.

Nekustamais īpašums pasaulē

Globālā mājaslapa – sothebysrealty.com piedāvā plašu unikālu īpašumu izvēli visā pasaulē.  Šeit ir izvietoti arī Baltijas valstu visizsmalcinātākie un dārgākie īpašumi.

Nekustamais īpašums Baltijas valstīs

Apskatāms kompānijas mājaslapā balticsothebysrealty.com. Šeit ir pieejama plaša informācija par visiem piedāvātajiem objektiem un kompānijas aktuālajiem piedāvājumiem.

Publikācijas presē un interneta resursos

Sotheby’s International Realty aktīvi sadarbojas ar presi un regulāri informē to par aktuālajiem piedāvājumiem un kompānijas ziņām, organizējot preses konferences un nosūtot preses relīzes.

RESIDE žurnāls

Sotheby’s International Realty RESIDE žurnāls ir pasaules līmeņa autoritārs izdevums par starptautiskajiem īpašumiem un dzīvesstilu. Šeit ir iespējams izvietot skaistākos un ekskluzīvākos kompānijas īpašumus. RESIDE – ir unikāls veids, kā prezentēt labākos īpašumus klientiem ar augstām prasībām pasaules līmenī.

Žurnāls Sotheby’s

Sotheby’s izsoļu nama ekskluzīvs izdevums vadošajiem pasaules kolekcionāriem. Žurnālā ir apkopotas jaunākas mākslas ziņas pasaulē, Sotheby’s izsoļu nama mākslas priekšmeti, ka arī labākie Sotheby’s International Realty nekustamā īpašuma objekti.

PORTFOLIO katalogs

Portfolio katalogs ir izdevums ar ekskluzīviem un jaunākajiem nekustamo īpašumu objektiem konkrētajā Sotheby’s International Realty tīkla pārstāvniecības valstī.

Īpašie piedāvājumi klientiem

Sotheby’s International Realty ir plaša klientu datu bāze, kura regulāri tiek informēta par jaunākajiem kompānijas piedāvājumiem pa pastu.

Globālais tīkls

Sotheby’s International Realty ir 900 biroji vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē. Tas nozīmē, ka kompānijas tīklā piedāvātajiem īpašumiem ir lieliskas realizācijas iespējas starptautiskajā tirgū. Jūsu īpašums būs pieejams Sotheby’s International Realty tīkla īpašiem klientiem visā pasaulē.

Starptautiskā reklāma

Sotheby’s International Realty regulāri prezentē kompānijas nekustamos īpašumus tādos starptautiski atpazīstamos preses izdevumos kā The New York Times, The Wall Street Journal, Financial Times, The Telegraph u.c. Tas sekmē zīmola atpazīstamību un palīdz sasniegt Sotheby’s International Realty aģentu tīkla pārstāvi patiešo.