Zīmola stratēģija – pircējiem

Sotheby’s International Realty jau 40 gadus sekmīgi darbojās ekskluzīva nekustamā īpašumu tirgū, bet Sotheby’s zīmols ir kļuvis par sinonīmu izsmalcinātībai, greznībai un profesionalitātei.

Ekskluzīva nekustamā īpašuma vadošais globālais tīkls

Sotheby’s International Realty tīkls – ekskluzīva nekustamā īpašuma kompānija, kurā ietilpst 900 biroji vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē, tostarp Eiropā, Ziemeļ un Dienvid Amerikā, Vidējos un Tālajos Austrumos, Karību salās, Āfrikā, Krievijā un Austrālijā. Baltic Sotheby’s International Realty pirmais birojs tika dibināts 2010. gadā Rīgā. Tallinā birojs atvērts 2011. gadā, Viļņā – 2012. gadā.

Baltijas valstu nekustamā īpašuma eksperti

Baltic Sotheby’s International Realty piedāvā plašu īpašumu izvēli Baltijas reģionā. Izsmalcinātus apartamentus un greznas mājas Latvijā, piemēram:

  • noslēpumainā Vecrīgā;
  • Rīgas vēstniecību rajonā – Klusajā centrā;
  • aktīvajā galvaspilsētas centrā;
  • zaļajos un prestižajos Rīgas rajonos – Mežaparkā, Baltezerā;
  • populārākajā Baltijas kūrortpilsētā - Jūrmalā;
  • skaistākajos Latvijas reģionos – Siguldā, Valmierā u.c.
Profesionāli un pieredzējuši Baltic Sotheby’s International Realty pārstāvji vienmēr ir sasniedzami un atvērti klientiem. Mūsu ekspertu komanda palīdzēs iegādāties nekustamo īpašumu, ņemot vērā visas klientu vēlmes un finansiālās iespējas.

Ekskluzīvais nekustamais īpašums pasaulē - sothebysrealty.com

Globālā interaktīvā mājaslapa – sothebysrealty.com piedāvā plašu unikālu īpašumu izvēli visā pasaulē. Šeit jūs ātri un viegli atradīsiet jūsu vēlmēm piemērotu īpašumu vai tuvāku Sotheby’s International Realty biroju. Eleganta un mūsdienīga mājaslapa palīdzēs atrast jūsu sapņu īpašumu.

Ekskluzīvais nekustamais īpašums Baltijas valstīs - balticsothebysrealty.com

Baltijas interaktīvā mājaslapa – balticsothebysrealy.com piedāvā plašu labāko un jaunāko īpašumu izvēli Baltijas valstīs. Šeit jūs atradīsiet informāciju par jaunajiem projektiem, aktuālākajiem piedāvājumiem un izsmalcinātākajiem īpašumiem reģionā.

Informatīvi bukleti

Augsti kvalitatīvi informatīvi bukleti par Baltic Sotheby’s International Realty piedāvājumiem – ekskluzīvāko īpašumu prezentācija kompānijas klientiem.

PORTFOLIO katalogs

Unikāls izdevums ar ekskluzīviem un jaunākajiem nekustamo īpašumu objektiem konkrētajā Sotheby’s International Realty tīkla pārstāvniecības valstī.