Mūsu pakalpojumi

Latvia Sotheby’s International Realty ir pasaulē vadošā premium nekustamo īpašumu zīmola Sotheby`s International Realty pārstāvis Latvijā no 2010. gada, sākotnēji zem Baltic Sotheby’s International Realty zīmola, bet sākot ar 2021.gada jūliju – kā Latvia Sotheby’s International Realty. Piedāvājam iegādei, īrei, vai investīciju mērķiem augstvērtīgus īpašumus gan Baltijā, gan citur pasaulē; augsta līmeņa apkalpošanu, individuālu un konfidenciālu pieeju katram klientam, īpašumu pārdošanai nodrošinām unikālas tirgus pozicionēšanas iespējas un efektīvus pārdošanas rīkus.

Latvia Sotheby’s International Realty piedāvātie pakalpojumi:

 • Nekustamā īpašuma iegāde 
  Mēs palīdzēsim  atrast Jūsu  vajadzībām, dzīvesveidam un budžetam  vispiemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu, sagatavosim nepieciešamo darījuma dokumentāciju,  uzraudzīsim visu darījuma procesu, kā arī sniegsim palīdzību juridiskajos jautājumos. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk.  
 • Nekustamā īpašuma pārdošana 
  Mūsu klienti izvēlas Latvia Sotheby’s International Realty  augsti profesionālu īpašuma pārdošanas speciālistu, mūsu ilggadējās pieredzes un reputācijas vadīti. Lai nodrošinātu veiksmīgu darījuma norisi, sniedzam atbalstu  īpašuma pamatinformācijas apkopošanā, juridiskajā analīzē, objekta piedāvājuma  noformējumā atbilstoši starptautiskiem standartiem, pircēju meklēšanā,  īpašuma apskates nodrošināšanā un jebkuros ar darījumu saistītajos juridiskajos jautājumos. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk.  
 • Nekustamā īpašuma īre/noma 
  Jūsu īpašuma  optimālai un rentablai izmantošanai  Latvia Sotheby’s International Realty nodrošina īpašuma tirgus cenas noteikšanu, pārrunu veikšanu ar potenciālajiem īrniekiem vai nomniekiem, darījuma gaitas plānošanu un uzraudzību, ar darījumu saistītos juridiskos jautājumus. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk.  
 • Juridiskās konsultācijas 
  Sniegsim juridiskās konsultācijas un palīdzēsim noformēt dokumentus saistībā ar dažādu  veidu nekustamā īpašuma darījumiem – īpašuma iegādi un atsavināšanu, sadalīšanu un apvienošanu, nomu un īri, īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, kā arī komercsabiedrību dibināšanu un reģistrēšanu).  Sniegsim arī padziļinātas konsultācijas un atbalstu darījumu strukturēšanā un uzraudzībā  finanšu un nodokļu  jautājumos saskaņā ar Latvijas Republikas, vai starptautisku tiesību aktu izvirzītajām prasībām. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk.
 • Mārketinga pakalpojumi
  Izstrādājam individuāli pielāgotus mārketinga plānus jūsu īpašumam, jaunajam projektam vai investīciju objektam, kuru piedāvājam gan pārvaldīt gan realizēt, gan nodot jums un sniegt atbalsta konsultācijas pārdošanas procesa gaitā. Vairāk par mūsu zīmola sniegtajām mārketinga iespējām varat uzzināt šeit.