Mūsu pakalpojumi

Latvia Sotheby’s International Realty kopš 2010. gada pārstāv pasaulē vadošo elitāro nekustamo īpašumu zīmolu Sotheby’s International Realty Latvijā. Sākotnēji zīmols bija pazīstams kā Baltic Sotheby’s International Realty, taču 2021. gada jūlijs iezīmēja jaunas ēras sākumu – uzņēmuma Latvia Sotheby’s International Realty – izveidi, piedāvājot klientu izvēlei visplašāko ekskluzīvo nekustamo īpašumu klāstu Latvijas reģionos, kā arī Baltijā un citviet pasaulē.

Latvia Sotheby’s International Realty piedāvātie pakalpojumi:

 • Nekustamā īpašuma iegāde
  Mūsu pieredzējušie eksperti sniegs visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, lai rastu Jūsu dzīves stilam, budžetam, vēlmēm un iecerēm vispiemērotāko un izdevīgāko tirgus piedāvājumu. Mūsu pieredzējusī ekspertu komanda būs Jums līdzās visa darījuma procesa laikā, palīdzot sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, precīzi uzraugot darījuma gaitu un sniedzot palīdzību juridiskajos jautājumos.
 • Nekustamā īpašuma pārdošana
  Latvia Sotheby’s International Realty ir ļoti pieprasīta un augstu vērtēta nekustamo īpašumu aģentūra, pateicoties profesionāliem augstas klases nekustamo īpašumu speciālistiem – patiešām pieredzējušiem nozares ekspertiem, kas uzkrājuši ilggadēju pieredzi un nevainojamu reputāciju. Lai nodrošinātu veiksmīgu un klientam tīkamu darījuma norisi, iesaistāmies visa pārdošanas procesa gaitā, kas ietver īpašuma pamatinformācijas apkopošanu, juridisko analīzi, objekta piedāvājuma noformēšanu atbilstoši starptautiskajiem standartiem, pircēju piesaisti,  īpašuma apskates nodrošināšanu, kā arī atbalstu juridiskajos jautājumos.
 • Nekustamā īpašuma īre/noma
  Lai nodrošinātu klientam tīkamu un optimālu rīcību ar viņam piederošo nekustamo īpašumu, Latvia Sotheby’s International Realty sniedz atbalstu īpašuma tirgus cenas noteikšanā, iesaistās pārrunu veikšanā ar potenciālajiem īrniekiem vai nomniekiem, nodrošina darījuma gaitas plānošanu un uzraudzību ar darījumu saistītajos juridiskajos jautājumos.
 • Juridiskās konsultācijas
  Latvia Sotheby’s International Realty sniedz juridiskās konsultācijas un palīdz noformēt dokumentus saistībā ar dažādu veidu darījumiem – īpašuma iegādi un atsavināšanu, sadalīšanu un apvienošanu, nomu un īri, īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, kā aŗi komercsabiedrību dibināšanu un reģistrēšanu. Tāpat aģentūra sniedz padziļinātas konsultācijas darījumu strukturēšanā un uzraudzībā finanšu un nodokļu jautājumos, kas saistīti ar Latvijas Republikas vai starptautisku tiesību aktu izvirzītajām prasībām.
 • Mārketinga pakalpojumi
  Latvia Sotheby’s International Realty izstrādā individuāli pielāgotus plānus īpašumiem, jaunajiem projektiem vai investīciju objektiem. Piedāvājam pārvaldīt, realizēt, sniegt konsultācijas, kā arī rast efektīvākos mārketinga risinājumus Jūsu īpašuma pārdošanai.